3D mapa Awitan

Satelitní mapa Awitan

název bez diakritiky: Awitan
správní zařazení: Camarines Norte, Region 5, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 14° 17' 0" North, 122° 47' 0" East

Awitan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AwitanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Awitan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Awitan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Camarines Norte, Region 5, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 17' 0" North, 122° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Awitan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Awitan

Hotely Awitan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Awitan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Awitan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Awitan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Awitan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Awitan

3D mapa Awitan v Google Earth

satelitní 3D mapa Awitan, Filipíny

3D mapa AwitanGoogle Earth – podívejte se na Awitan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Awitan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Awitan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Awitan, Filipíny v Google Earth »

Letiště Awitan a okolí

Letiště ve městě Awitan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Awitan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Awitan (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Awitan a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Awitan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Awitan: textový odkaz

satelitní mapu Awitan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Awitan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Awitan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Awitan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Awitan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Iloga Magounga v oblasti Doutsila (Mabanda), Nyanga, Gabun
  2. Wustenfelden v oblasti Kitzingen, Unterfranken, Bayern, Německo
  3. Barga v oblasti Koumbri, Yatenga, Burkina Faso
  4. Surques v oblasti Saint-Omer, Pas-de-Calais, Nord-Pas-de-Calais, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.