3D mapa Old Manunca

Satelitní mapa Old Manunca

název bez diakritiky: Old Manunca
správní zařazení: Western Samar, Region 8, Filipíny, Asie
zeměpisná poloha: 11° 26' 11" North, 125° 0' 55" East

Old Manunca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Old ManuncaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Old Manunca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Old Manunca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Western Samar, Region 8, Filipíny, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 26' 11" North, 125° 0' 55" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Old Manunca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Old Manunca

Hotely Old Manunca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Old Manunca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Old Manunca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Old Manunca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Old Manunca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Old Manunca

3D mapa Old Manunca v Google Earth

satelitní 3D mapa Old Manunca, Filipíny

3D mapa Old ManuncaGoogle Earth – podívejte se na Old Manunca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Old Manunca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Old Manunca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Old Manunca, Filipíny v Google Earth »

Letiště Old Manunca a okolí

Letiště ve městě Old Manunca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Old Manunca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Old Manunca (Filipíny)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Old Manunca a celou oblast Filipíny. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Old Manunca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Old Manunca: textový odkaz

satelitní mapu Old Manunca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Old Manunca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Old Manunca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Old Manunca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Old Manunca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Myyeldino v oblasti Ust-Kulomskiy rayon, Republic of Komi, Rusko
  2. Kwangsok-tong v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Suong Mai (2) v oblasti Yen Lap, Vinh Phu, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.