3D mapa Lahti

Satelitní mapa Lahti

název bez diakritiky: Lahti
správní zařazení: Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 60° 58' 0" North, 25° 40' 0" East

Lahti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LahtiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lahti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lahti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 60° 58' 0" North, 25° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lahti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lahti

Hotely Lahti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lahti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lahti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lahti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lahti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Lahti

3D mapa Lahti v Google Earth

satelitní 3D mapa Lahti, Finsko

3D mapa LahtiGoogle Earth – podívejte se na Lahti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lahti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lahti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lahti, Finsko v Google Earth »

Letiště Lahti a okolí

Letiště ve městě Lahti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lahti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lahti (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lahti a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lahti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lahti: textový odkaz

satelitní mapu Lahti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lahti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lahti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lahti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lahti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Godi v oblasti Central, Papua Nová Guinea
  2. Tudul v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  3. Cutler v oblasti Aitkin County, Minnesota, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.