3D mapa Marjoniemi

Satelitní mapa Marjoniemi

název bez diakritiky: Marjoniemi
správní zařazení: Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 17' 0" North, 25° 55' 0" East

Marjoniemi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MarjoniemiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Marjoniemi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Marjoniemi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 17' 0" North, 25° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Marjoniemi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Marjoniemi

Hotely Marjoniemi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Marjoniemi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Marjoniemi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Marjoniemi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Marjoniemi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Marjoniemi

3D mapa Marjoniemi v Google Earth

satelitní 3D mapa Marjoniemi, Finsko

3D mapa MarjoniemiGoogle Earth – podívejte se na Marjoniemi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Marjoniemi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Marjoniemi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Marjoniemi, Finsko v Google Earth »

Letiště Marjoniemi a okolí

Letiště ve městě Marjoniemi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Marjoniemi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Marjoniemi (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Marjoniemi a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Marjoniemi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Marjoniemi: textový odkaz

satelitní mapu Marjoniemi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Marjoniemi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Marjoniemi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Marjoniemi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Marjoniemi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zhonghe v oblasti Dong An, Hunan, Čína
  2. Ndablama v oblasti Kailahun, Eastern, Sierra Leone
  3. Chefe Joao v oblasti Moma, Nampula, Mozambik
  4. Shchiptsy v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.