3D mapa Vehkassaari

Satelitní mapa Vehkassaari

název bez diakritiky: Vehkassaari
správní zařazení: Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 61° 7' 0" North, 25° 28' 0" East

Vehkassaari a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VehkassaariVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vehkassaari. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vehkassaari, administrativně je místo zařazeno do oblasti Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 7' 0" North, 25° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vehkassaari v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vehkassaari

Hotely Vehkassaari: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vehkassaari: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vehkassaari, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vehkassaari Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vehkassaari. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vehkassaari

3D mapa Vehkassaari v Google Earth

satelitní 3D mapa Vehkassaari, Finsko

3D mapa VehkassaariGoogle Earth – podívejte se na Vehkassaari z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vehkassaari dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vehkassaari shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vehkassaari, Finsko v Google Earth »

Letiště Vehkassaari a okolí

Letiště ve městě Vehkassaari a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vehkassaari říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vehkassaari (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vehkassaari a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vehkassaari

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vehkassaari: textový odkaz

satelitní mapu Vehkassaari: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vehkassaari

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vehkassaari: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vehkassaari: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vehkassaari: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vigge v oblasti Sundsvall Kommun, Vasternorrlands Lan, Švédsko
  2. Los Olivos v oblasti Altar, Sonora, Mexiko
  3. Sandhoi v oblasti Solan, Himachal Pradesh, Indie
  4. Catiste v oblasti Gjirokaster, Albánie
  5. Az Zahir v oblasti Biddiya, A Sharqiya, Omán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.