3D mapa Karsikko

Satelitní mapa Karsikko

název bez diakritiky: Karsikko
správní zařazení: Pohjois-Karjala, Ita-Suomi, Finsko, Evropa
zeměpisná poloha: 62° 36' 0" North, 29° 47' 0" East

Karsikko a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KarsikkoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Karsikko. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Karsikko, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pohjois-Karjala, Ita-Suomi, Finsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 62° 36' 0" North, 29° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Karsikko v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Karsikko

Hotely Karsikko: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Karsikko: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Karsikko, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Karsikko Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Karsikko. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Karsikko

3D mapa Karsikko v Google Earth

satelitní 3D mapa Karsikko, Finsko

3D mapa KarsikkoGoogle Earth – podívejte se na Karsikko z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Karsikko dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Karsikko shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Karsikko, Finsko v Google Earth »

Letiště Karsikko a okolí

Letiště ve městě Karsikko a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Karsikko říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Karsikko (Finsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Karsikko a celou oblast Finsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Karsikko

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Karsikko: textový odkaz

satelitní mapu Karsikko: obrázkový odkaz

satelitní mapu Karsikko

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Karsikko: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Karsikko: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Karsikko: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saban v oblasti Jose Maria Morelos, Quintana Roo, Mexiko
  2. Les Teignes v oblasti Troyes, Aube, Champagne-Ardenne, Francie
  3. Borsod v oblasti Borsod-Abauji-Zemplen, Maďarsko
  4. Mundo Nuevo v oblasti La Ligua, Petorca, Chile
  5. Voipala v oblasti Paijat-Hame, Etela-Suomi, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.