loading

Lansi-Suomi: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Lansi-Suomi

Hotely Lansi-Suomi – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Lansi-Suomi. Další města v oblasti Lansi-Suomi – viz mapa Lansi-Suomi.

Rezervujte si hotel Lansi-Suomi on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Lansi-Suomi. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Jyväskylä

Jyväskylä leží v oblasti Keski-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Jyväskylä).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Jyvaskyla (navštivte průvodce hotely Jyväskylä pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Jyvaskyla je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Jyvaskyla

další hotely Jyväskylä »
Cumulus Jyväskylä: fotografie

Cumulus Jyväskylä ***

Přímo v srdci Finska, centrálně umístěný snadný přístup do obchodů, restaurací a kaváren, je Cumulus Jyväskylä, nabízí komfortní ubytování ve standardních a superior pokojů.

Scandic Jyväskylä: fotografie

Scandic Jyväskylä ****

Pohodlně se nachází v blízkosti vlakového nádraží v centru Jyväskylä, tento moderní, komfortní hotel nabízí bezplatné snídaně, Wi-Fi a parkování, stejně jako volný 24-hodinový přístup k plně vybavená posilovna.

Spa Hotel Rantasipi Laajavuori: fotografie

Spa Hotel Rantasipi Laajavuori ****

Nachází se jen několik minut od centra Jyväskylä, v malebné přírodní prostředí, je nově zrekonstruovaný Rantasipi Laajavuori, který nabízí vynikající možnosti pro volný čas a širokou škálu služeb.

Hotely Turku

Åbo leží v oblasti Varinais-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Turku).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Abo (navštivte průvodce hotely Åbo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Abo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Abo

další hotely Turku »
Kotimaailma Apartments Turku: fotografie

Kotimaailma Apartments Turku ****

Kotimaailma to apartmány jsou situovány na různých místech střední, v pěší vzdálenosti od katedrály Turku a řeky Aurajoki. Všechny bezplatné Wi-Fi, balkonem a plně vybavenou kuchyň.

Scandic Julia: fotografie

Scandic Julia ****

V docházkové vzdálenosti v okolí Turkus, pohodlně se v centru města a jen házet kameny z hlavního náměstí a všechny nákupní ulice a gallerias, je Scandic Julia. Zdravá snídaně se podává v restauraci.

Holiday Inn Turku: fotografie

Holiday Inn Turku ****

Pohodlně se nachází v centru města, jen pár kroků od známého náměstí na trhu, jejich živé nákupní čtvrti a řeka Aurajoki, je pohodlné Holiday Inn Turku.

Hotely Rauma

Rauma leží v oblasti Satakunta, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Rauma).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Rauma (navštivte průvodce hotely Rauma pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Rauma je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Rauma

další hotely Rauma »
Best Western Hotel Raumanlinna: fotografie

Best Western Hotel Raumanlinna ***

V blízkosti unikátní světové dědictví místo dřevěných čtvrtletí Rauma je Best Western Hotel Raumanlinna. Založena jako hotel v roce 1933, budova je vynikajícím příkladem funkcionalistické architektury.

Hotel CityHovi: fotografie

Hotel CityHovi ***

Tento hotel je 5 minut chůze od autobusového nádraží Rauma. Jeho klimatizované pokoje mají TV s plochou obrazovkou s připojením USB. Vstup do sauny, Wi-Fi a soukromé parkoviště jsou zdarma.

Cumulus Rauma: fotografie

Cumulus Rauma ***

Zažijte nádherné přímořské městečko Rauma a prozkoumání této světového dědictví UNESCO s jeho docela dřevěné domy a malebné uličky, v době jejich pobytu pohodlně na centrálně umístěné Cumulus Rauma.

Hotely Tampere

Tampere leží v oblasti Pirkanmaa, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Tampere).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tampere (navštivte průvodce hotely Tampere pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tampere je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tampere

další hotely Tampere »
Holiday Club Tampere Spa Hotel: fotografie

Holiday Club Tampere Spa Hotel ***

Tento moderní lázeňský hotel se nachází ve starém mlýně bavlna Lapinniemi, jen 1,5 km od centra Tampere. Tady, v létě mohou hosté jíst na terase s výhledem na jezero Näsijärvi.

Holiday Inn Tampere: fotografie

Holiday Inn Tampere ****

Vedle Tampere Hall a Univerzita je Holiday Inn Tampere. Vychutnejte si pohodlné ubytování v blízkosti nejlepší nákupy, památky a zábavy 2. největší město Finska.

Sokos Hotel Tammer: fotografie

Sokos Hotel Tammer ****

Tento hotel kombinuje tradiční a nové funkce, aby zajistily, že Váš pobyt splňuje všechny vaše podnikání a volný čas potřeby.

Hotely Pori

Pori leží v oblasti Satakunta, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Pori).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Pori (navštivte průvodce hotely Pori pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pori je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Pori

další hotely Pori »
Sokos Hotel Vaakuna Pori: fotografie

Sokos Hotel Vaakuna Pori ****

Tento hotel se nachází v centrální Pori, 350 metrů od Pori divadla a Sokos obchodního domu. Nabízí zdarma v pokoji-kabelové připojení na internet, 3 sauny a různé možnosti stravování. Všechny klimatizované pokoje v Sokos Hotel Vaakuna Pori mají TV.

Cumulus Pori: fotografie

Cumulus Pori ***

Pobyt pohodlně v centru Pori, známý pro svou každoroční mezinárodní jazzový festival a vynikající Yyteri pláže, v útulné Cumulus Pori. -Dobře vybavené pokoje v Cumulus Pori mají koupelnu se sprchou.

Hostel River: fotografie

Hostel River

Sídlí v památkově chráněné budově, Hostel River je 15 minut chůze od centrálního Pori. Nabízí parkování zdarma, bezplatné Wi-Fi a pokoje se společným sociálním zařízením. Kalafornia Golfové hřiště je 7 minut jízdy od hotelu.

Hotely Jämsä

Jämsä leží v oblasti Keski-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Jämsä).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Jamsa (navštivte průvodce hotely Jämsä pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Jamsa je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Jamsa

další hotely Jämsä »
Himosport: fotografie

Himosport ****

Nachází se v západní svahy lyžařské Himos a vedle Himos Golf Club, Himosport je Chaty mají plně vybavenou kuchyň a vlastní saunou, balkonem a terasou. Parkování v místě je zdarma.

Hotel Jämsänukko: fotografie

Hotel Jämsänukko ***

V centru Jämsä, pouze 6 km od Himos lyžování a golf centra, je vhodný rodinný hotel Jämsänukko. Okolí se hemží krásná jezera scenérie a množství rekreačních příležitostí.

Himoshovi: fotografie

Himoshovi ***

Nachází se v údolí Himos, vedle jezera Patalahti a 10 minut autem od Jämsä, Himoshovi nabízí chaty s vlastní sauny a plně vybavené kuchyně. West Himos Ski centrum je 300 metrů.

Hotely Seinäjoki

Seinäjoki leží v oblasti Etela-Pohjanmaa, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Seinäjoki).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Seinajoki (navštivte průvodce hotely Seinäjoki pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Seinajoki je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Seinajoki

další hotely Seinäjoki »
Sokos Hotel Vaakuna Seinäjoki: fotografie

Sokos Hotel Vaakuna Seinäjoki ****

Výhledem Seinäjoki hlavního náměstí, tento hotel je jen 500 metrů od vlakového nádraží Seinäjoki. Nabízí populární noční klub, mexické a francouzské kuchyně, 3 sauny a pokoje s ploché obrazovky-televizory.

Sokos Hotel Lakeus: fotografie

Sokos Hotel Lakeus ***

Pouhých 300 metrů od stanice Seinäjoki, tento hotel nabízí centrální španělský-inspiroval restaurace a sportovní hospoda. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a přístup do sauny a bezplatné parkování.

Hotel Fooninki: fotografie

Hotel Fooninki ***

Nachází se v prosperující obchodní centrum v Hyllykallio, pouhých 3,5 km od centra města Seinäjoki, Hotel Fooninki nabízí příjemnou domáckou vítejte na unavené cestovatele.

Hotely Naantali

Naantali leží v oblasti Varinais-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Naantali).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Naantali (navštivte průvodce hotely Naantali pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Naantali je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Naantali

další hotely Naantali »
Kultaranta Resort: fotografie

Kultaranta Resort ****

Nachází se v malebném souostroví Naantali jiho-západním Finsku, tato nemovitost nabízí volný vstup do posilovny a sauny přístup a kvalitní 18-ti jamkové golfové hřiště. Kultaranta Resort je moderní ubytovací možnosti nabízí komfort a pohodlí.

Naantali Spa Hotel: fotografie

Naantali Spa Hotel ****

Na jihozápadě finském pobřeží, dvě a půl hodiny vlakem a autem z Helsinek, je tato nemovitost nachází na nábřeží ve finském souostroví. Vyberte si ubytování z hotelové budově nebo jachtu.

Guesthouse Bridget Inn: fotografie

Guesthouse Bridget Inn ***

Pouhých 200 metrů od Moomin světa Theme Park, tento historický hostinec nabízí pokoje s hotelovým servisem a self-catering apartments. Hosté mají k dispozici bezplatné parkoviště a Wi-Fi. Guesthouse Bridget Inn může vypátrat jeho kořeny zpátky do roku 1880.

Hotely Säkylä

Säkylä leží v oblasti Satakunta, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Säkylä).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Sakyla (navštivte průvodce hotely Säkylä pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sakyla je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Sakyla

další hotely Säkylä »
Harmonia Spa Apartments: fotografie

Harmonia Spa Apartments ****

Nachází se u jezera Pyhäjärvi v Säkylä Tento prostorný apartmán nabízí moderní kuchyně, LCD TV a velký výhled na vodu. Vstup do posilovny a soukromé parkoviště jsou zdarma. Harmonia Byt má obývací pokoj, jídelnu a plně vaření.

Villa Haapsaari: fotografie

Villa Haapsaari ***

Nachází se u jezera Pyhäjärvi v Säkylä, Villa Haapsaari nabízí pokoje s televizí, ledničkou a balkonem s výhledem na vodu. Wi-Fi a parkování jsou zdarma. Haapsaari pokoje mají vlastní koupelnu, dřevěnou podlahu a psací stůl.

Forest Cottage: fotografie

Forest Cottage

Tento rustikální chalupa se nachází 400 metrů od jezera Pyhäjärvi. Obsahuje vlastní saunu, cihlový krb a přírodní dřevo interiéry. Säkylä centrum města je 15 minut jízdy od hotelu.

Hotely Kokkola

Karleby leží v oblasti Keski-Pohjanmaa, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Kokkola).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Karleby (navštivte průvodce hotely Karleby pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Karleby je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Karleby

další hotely Kokkola »
Sokos Hotel Kaarle: fotografie

Sokos Hotel Kaarle ****

Sokos Hotel Kaarle leží v srdci Kokkola, jen 700 metrů od vlakového nádraží Kokkola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a volný vstup do sauny. Každý pokoj pro hosty v Sokos Hotel Kaarle má kabelovou televizi a pracovní stůl.

Best Western Hotel Kokkola: fotografie

Best Western Hotel Kokkola ****

Ideální polohu v obchodním a historickém centru Kokkola, nově zrekonstruovaný Kokkola Best Western Hotel se nachází v blízkosti živé tržiště. Proud 76 Pokoje jsou charakteristické teplé dekorem, který zahrnuje zemité tóny jsou lehké a plné.

Hotel Seurahuone: fotografie

Hotel Seurahuone ***

Byla založena v roce 1894, Hotel Seurahuone je jedním z nejstarších hotelů ve Finsku a pohodlně se nachází od centra města Kokkola je živé tržiště. Některé z přestavován Hotelové pokoje patří soukromá sauna, vana nebo okouzlující balkon.

Hotely Lansi-Suomi: rezervace ubytování

Poloha oblasti Lansi-Suomi

– viz mapa Lansi-Suomi »

Lansi-Suomi leží ve státě Finsko.

Rezervace ubytování: Lansi-Suomi – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Lansi-Suomi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Lansi-Suomi.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Lansi-Suomi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Lansi-Suomi – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Lansi-Suomi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.