loading

Finsko: luxusní hotely – rezervujte si luxusní hotel ve státě Finsko

Luxusní hotely Finsko – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Finsko. Další města ve státu Finsko – viz mapa Finsko.

Rezervujte si luxusní hotel Finsko on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech státu Finsko. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Finsko, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Finsko.

Luxusní hotely Oulu

Oulu leží v oblasti Pohjois-Pohjanmaa, Oulu, Finsko (viz mapa Oulu).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Oulu (navštivte průvodce luxusní hotely Oulu pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Oulu je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Oulu

další luxusní hotely Oulu »
Kotimaailma Apartments Oulu: fotografie

Kotimaailma Apartments Oulu ****

Tyto apartmány se nacházejí na různých místech v centrální Oulu, v docházkové vzdálenosti od vlakového a autobusového nádraží. Všechny jsou vybaveny Wi-Fi a soukromý balkon a sauna.

Holiday Inn Oulu: fotografie

Holiday Inn Oulu ****

V centru města, krásně se nachází v blízkosti parku Ainola a Oulu katedrály, je pohodlné Holiday Inn Oulu, jen pár minut jízdy od Oulu University.

Scandic Oulu: fotografie

Scandic Oulu ****

Pohodlně se nachází v centru Oulu, tento hotel nabízí hostům snídaně zdarma a Wi-Fi přístup navíc k 24-hour fitness centra a tradiční finské sauny.

Luxusní hotely Kuopio

Kuopio leží v oblasti Pohjois-Savo, Ita-Suomi, Finsko (viz mapa Kuopio).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Kuopio (navštivte průvodce luxusní hotely Kuopio pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kuopio je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Kuopio

další luxusní hotely Kuopio »
Villa Prud: fotografie

Villa Prud *****

Tento 3-ložnice vila se nachází v zelené vilové čtvrti Kuopio, asi 100 metrů od jezera Pieni-Valkeinen a ISO-Valkeinen. Má plně vybavenou kuchyň, sauna a bezplatné Wi-Fi.

Best Western Atlas Hotel: fotografie

Best Western Atlas Hotel ****

Postaven v roce 1930 a renovována v roce 1997 tento půvabný hotel je jedním z nejstarších hotelů ve Finsku a nachází se na trhu náměstí Kuopio nabízejí tradiční komfort a služby.

Best Western Hotel Savonia: fotografie

Best Western Hotel Savonia ****

Nachází se v samém srdci parku Puijonlaakso to, the Best Western Hotel Savonia je jen kousek od centra města Kuopio a University of Kuopio.

Luxusní hotely Vasa

Vaasa leží v oblasti Finsko (viz mapa Vasa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Vaasa (navštivte průvodce luxusní hotely Vaasa pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vaasa je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Vaasa

další luxusní hotely Vasa »
Hotel Kantarellis: fotografie

Hotel Kantarellis ****

Hosté mohou relaxovat v jejich vlastní saunu nebo vířivku V tomto luxusním, centrální hotel Vaasa. Snídaně a Wi-Fi připojení na internet jsou zahrnuty v ceně ubytování.

Spa Hotel Rantasipi Tropiclandia: fotografie

Spa Hotel Rantasipi Tropiclandia ****

Pohodlně se nachází pouhých 200 m od Wasalandia Zábavní park, je Spa Hotel Rantasipi Tropiclandia, obklopený mořem a v blízkosti pláže a souostroví.

Radisson Blu Royal Hotel, Vaasa: fotografie

Radisson Blu Royal Hotel, Vaasa ****

Nachází se v centru Vaasa a nedaleko Wasalandia Amusement Park, je luxusní a historické Radisson SAS Royal Hotel.

Luxusní hotely Turku

Åbo leží v oblasti Varinais-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Turku).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Abo (navštivte průvodce luxusní hotely Åbo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Abo je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Abo

další luxusní hotely Turku »
Kotimaailma Apartments Turku: fotografie

Kotimaailma Apartments Turku ****

Kotimaailma to apartmány jsou situovány na různých místech střední, v pěší vzdálenosti od katedrály Turku a řeky Aurajoki. Všechny bezplatné Wi-Fi, balkonem a plně vybavenou kuchyň.

Scandic Julia: fotografie

Scandic Julia ****

V docházkové vzdálenosti v okolí Turkus, pohodlně se v centru města a jen házet kameny z hlavního náměstí a všechny nákupní ulice a gallerias, je Scandic Julia. Zdravá snídaně se podává v restauraci.

Holiday Inn Turku: fotografie

Holiday Inn Turku ****

Pohodlně se nachází v centru města, jen pár kroků od známého náměstí na trhu, jejich živé nákupní čtvrti a řeka Aurajoki, je pohodlné Holiday Inn Turku.

Luxusní hotely Saariselka

Viekonelo leží v oblasti Lappi, Lappi, Finsko (viz mapa Saariselka).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Viekonelo (navštivte průvodce luxusní hotely Viekonelo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Viekonelo je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Viekonelo

další luxusní hotely Saariselka »
Holiday Club Saariselkä Spa Hotel: fotografie

Holiday Club Saariselkä Spa Hotel ****

Nachází se v malebné přírody finského Laponska, je tento hotel nachází v blízkosti horní lyžování Saariselka je a turistických stezek. Nabízí zdarma saunu, vířivku a krytý bazén přístup.

Hotel Kakslauttanen: fotografie

Hotel Kakslauttanen ****

Hotel Kakslauttanen nabízí jedinečný zážitek v Saariselkä Fell oblasti finského Laponska. Nabízí ubytování v tradiční dřevěné kabiny a má největší kouře sauna.

Igloo Village Kakslauttanen: fotografie

Igloo Village Kakslauttanen ****

Tento hotel nabízí jedinečný zážitek v Saariselkä Fell oblasti finského Laponska. Nabízí ubytování ve skleněných iglú a má největší kouře sauna. Iglú je vyrobena z termální skla, vedení hosté teplo v Arktidě ...

Luxusní hotely Tampere

Tampere leží v oblasti Pirkanmaa, Lansi-Suomi, Finsko (viz mapa Tampere).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Tampere (navštivte průvodce luxusní hotely Tampere pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tampere je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Tampere

další luxusní hotely Tampere »
Holiday Inn Tampere: fotografie

Holiday Inn Tampere ****

Vedle Tampere Hall a Univerzita je Holiday Inn Tampere. Vychutnejte si pohodlné ubytování v blízkosti nejlepší nákupy, památky a zábavy 2. největší město Finska.

Sokos Hotel Tammer: fotografie

Sokos Hotel Tammer ****

Tento hotel kombinuje tradiční a nové funkce, aby zajistily, že Váš pobyt splňuje všechny vaše podnikání a volný čas potřeby.

Sokos Hotel Villa: fotografie

Sokos Hotel Villa ****

Sokos Hotel Villa je umístěna v bývalé skladiště obilí a nyní byl přebudován na vynikající úroveň a prezentuje jako útulný hotel s stanovena-back atmosphere.

Luxusní hotely Helsinki

Helsingfors leží v oblasti Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko (viz mapa Helsinki).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Helsingfors (navštivte průvodce luxusní hotely Helsingfors pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Helsingfors je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Helsingfors

další luxusní hotely Helsinki »
Hilton Helsinki Kalastajatorppa: fotografie

Hilton Helsinki Kalastajatorppa *****

Ochutnejte moře pohledy z oken a užít si krásné západy slunce na vzdálené horizonty v této prvotřídní hotel, který je obklopen parkem svěží zeleně.

Hotel Haven: fotografie

Hotel Haven *****

Originál, nový 5-hvězdičkový hotel Haven nabízí stylové ubytování v centru Helsinek, se službami 3 high-class restauracích. Prostorné a elegantní pokoje interpretovat jak klasické i moderní.

Hotel Kämp: fotografie

Hotel Kämp *****

V listopadu 1887 legendární Hotel Kämp se narodila, nabízí finský kapitál vkusu evropského luxusu a vytříbeného vkusu.

Luxusní hotely Vantaa

Vanda leží v oblasti Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko (viz mapa Vantaa).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Vanda (navštivte průvodce luxusní hotely Vanda pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vanda je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Vanda

další luxusní hotely Vantaa »
Holiday Inn Helsinki-Vantaa Airport: fotografie

Holiday Inn Helsinki-Vantaa Airport ****

V blízkosti obou Jumbo nákupní centrum Flamingo a lázně & Water Park Holiday Inn Helsinki-Vantaa Airport nabízí zdarma kyvadlový autobus na letiště, která se nachází pouhých 5 minut jízdy.

Hilton Helsinki Airport: fotografie

Hilton Helsinki Airport ****

V souladu s normami vynikající Hilton tohoto působivého letiště hotel je přímo sousedí s mezinárodní terminál a přístup na mezinárodní příletovou halou je dosaženo krátké krytou chodbou.

Glo Hotel Airport: fotografie

Glo Hotel Airport ****

Tento moderní hotel se nachází v Terminálu 2 na Helsinki-Vantaa Airport. Nabízí stylové, vzduch-stabilizuje pokojů s TV kanály placené, bezplatné Wi-Fi a MP3 rádií. Trávení volného času zahrnuje 2 sauny.

Luxusní hotely Levi

Pulju leží v oblasti Lappi, Lappi, Finsko (viz mapa Levi).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Pulju (navštivte průvodce luxusní hotely Pulju pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Pulju je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Pulju

další luxusní hotely Levi »
Holidaystars Levi: fotografie

Holidaystars Levi *****

Nastaveno na jednu z největších lyžařských středisek Finska, Holidaystars Levi nabízí byty s moderní kuchyně, vlastní sauna a sušicí zařízení. Nabízí také pronájem skútru a volný vstup do posilovny.

Levi Spirit: fotografie

Levi Spirit *****

Tento finského Laponska Resort leží hned vedle řeky Ounas, 10 minut autem od Levi Ski Resort. Nabízí vily s kuchyní, sauny, vířivky a terasy, stejně jako Wi-Fi.

Best Western Apartments Levi Snow White Levin Klubi: fotografie

Best Western Apartments Levi Snow White Levin Klubi *****

Tento hotel se nachází v Levi Ski Resort, vedle Levi Golf Club. Nabízí apartmány s balkony a soukromou saunu, bezplatné Wi-Fi a vstup do posilovny, stejně jako lyžování v lyžařských-out.

Luxusní hotely Vuokatti

Vuokatti leží v oblasti Kainuu, Oulu, Finsko (viz mapa Vuokatti).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Vuokatti (navštivte průvodce luxusní hotely Vuokatti pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vuokatti je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Vuokatti

další luxusní hotely Vuokatti »
Vuokatin Aateli: fotografie

Vuokatin Aateli *****

Tyto centrální luxusní apartmány jsou v Vuokatti Ski Resort, 200 m od lyžařských vleků. Všechny jsou kuchyně, prosklené terasy a vlastní saunou a jacuzzi zařízení. Wi-Fi a parkování jsou zdarma.

Sokos Hotel Vuokatti: fotografie

Sokos Hotel Vuokatti ****

Sokos Hotel Vuokatti se nachází v Snowpolis Technologického parku, jen 2,5 km od centra Vuokatti. Nabízí bezplatné Wi-Fi, soukromé parkoviště, sauna a různé rekreační aktivity.

VL Hotel: fotografie

VL Hotel ****

Tento hotel se nachází v krásné lokalitě u vody v Vuokatti. Nabízí volný večer sauna, výhled na jezero a Nuasjärvi vlastní soukromou pláž s molem. Všechny pokoje v hotelu mají VL LCD televizory a moderní koupelny se sprchami.

Luxusní hotely Finsko: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Finsko: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Finsko, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Finsko.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Finsko Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Finsko. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.