loading

Auvergne: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Auvergne

Hotely Auvergne – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Auvergne. Další města v oblasti Auvergne – viz mapa Auvergne.

Rezervujte si hotel Auvergne on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Auvergne. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Clermont-Ferrand

Clermont-Ferrand leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Clermont-Ferrand).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Clermont-Ferrand (navštivte průvodce hotely Clermont-Ferrand pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Clermont-Ferrand je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Clermont-Ferrand

další hotely Clermont-Ferrand »
Résidence Parc Belvédère: fotografie

Résidence Parc Belvédère **

S výhledem na město Clermont-Ferrand z výšky 48 metrů, tento pobyt, lze snadno identifikovat díky původní architektuře: 12-úroveň mědi věže se nachází jen pár kroků od nádraží a centra města.

Dav'hotel Jaude: fotografie

Dav'hotel Jaude **

Nachází se v centru města v Clermont-Ferrand, hotel vítá vás přátelskou a vřelou atmosféru. Je vybaven i-vybavené a pohodlné pokoje, v blízkosti mnoha čtverců a muzeí, nedaleko radnice.

Appart'City Clermont-Ferrand Centre: fotografie

Appart'City Clermont-Ferrand Centre ***

Nachází se na Boulevard Pasteur, hlavním bulváru v Clermont-Ferrand centru města, tento pobyt perfektně ladí s impozantní stavby z minulých století.

Hotely La Bourboule

La Bourboule leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa La Bourboule).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely La Bourboule (navštivte průvodce hotely La Bourboule pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa La Bourboule je na samostatné stránce.

Vybrané hotely La Bourboule

další hotely La Bourboule »
Le Pavillon: fotografie

Le Pavillon **

Nachází se v klidné lokalitě, 200 metrů od centra města La Bourboule tento objekt nabízí 24 pohodlných a světlé místnosti. Hotelová situace umožňuje zobrazit buď na město nebo na soukromých zahrad.

Le Parc Des Fees: fotografie

Le Parc Des Fees ***

Nachází se na břehu řeky Dordogne, v srdci nádherné Sancy hory a sopky parku této závazné Belle Epoque-style pobytu byl obnoven a aktualizován, aby nabídl více moderní a pohodlné ubytování.

Logis Hôtel de l'Aviation: fotografie

Logis Hôtel de l'Aviation ***

Letectví Hotel je v blízkosti Fenestre park a lanovky. Termální lázně jsou jen 100 m daleko. Bude nám potěšením přivítat vás v naší klidné a relaxační místnosti, s výhledem na vrcholky Auvergne.

Hotely Vichy

Vichy leží v oblasti Vichy, Allier, Auvergne, Francie (viz mapa Vichy).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Vichy (navštivte průvodce hotely Vichy pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vichy je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Vichy

další hotely Vichy »
Sofitel Vichy: fotografie

Sofitel Vichy ****

Postaven v historickém Napoléon III Park v půvabné lázeňské město Belle Epoque Tento 4-hvězdičkový hotel je okouzlující a rafinované místo k pobytu a vyznačuje vynikající zařízení pro volný čas.

Vichy Spa Hôtel Les Celestins: fotografie

Vichy Spa Hôtel Les Celestins ****

Vichy Spa Hotel Les Célestins se nachází v historickém Napoléon III Park, v půvabné Belle Epoque lázeňské město. Nabízí 4-hvězdičkový servis a služby.

Hôtel Aletti Palace: fotografie

Hôtel Aletti Palace ****

Chlouba centrální poloha v centru Vichy, Aletti palác vás přivítá v ohromující umění nastavení Deco, naopak Vichy Congres Opéra. Ubytujte se v klidném a luxusní prostředí Aletti paláce.

Hotely Montluçon

Montluçon leží v oblasti Montlucon, Allier, Auvergne, Francie (viz mapa Montluçon).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Montlucon (navštivte průvodce hotely Montluçon pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Montlucon je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Montlucon

další hotely Montluçon »
Kyriad Hotel Montluçon: fotografie

Kyriad Hotel Montluçon **

Tento Kyriad Hotel se nachází na břehu řeky Cher, v blízkosti centra města. Toto pohodlné a cenově dostupný 2-hvězdičkový hotel je ideální pro en-cesta přenocování. Pokoje jsou vybaveny moderní vybavení Vám poskytneme relaxační pobyt.

Arcantis Hotel Bomotel: fotografie

Arcantis Hotel Bomotel **

5 minut jízdy od centra města, v parku Výstaviště a středem shromáždění hotel se nachází na kopcích Chatelard, redisential oblasti, která vám zajistí klidné noci.

Kyriad Montlucon: fotografie

Kyriad Montlucon **

Tento Kyriad Hotel se nachází na břehu řeky Cher, v blízkosti centra města. Toto pohodlné a cenově dostupné 2-hvězdičkový hotel je ideální pro en-cesta přenocování. Pokoje jsou vybaveny moderním komfortem poskytnout vám relaxační pobyt.

Hotely Saint-Flour

Saint-Flour leží v oblasti Saint-Flour, Cantal, Auvergne, Francie (viz mapa Saint-Flour).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Saint-Flour (navštivte průvodce hotely Saint-Flour pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint-Flour je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Saint-Flour

další hotely Saint-Flour »
Grand Hotel L'Etape: fotografie

Grand Hotel L'Etape ***

Tento 3-hvězdičkový hotel restaurace se nachází ve středověké městečko Saint-Flour a nabízí moderní komfort v zeleném prostředí. Pokoje jsou vybaveny, a současné elegantní a pohodlný životní prostor. Někteří mají neomezený výhled na hory.

Logis L'Hôtel l'Ander: fotografie

Logis L'Hôtel l'Ander **

Ander hotelu se nachází v blízkosti všech obchodech ve městě, a vás přivítá okouzlující okrese. Všechny pokoje jsou přístupné prostřednictvím výtahu.

Logis Auberge de La Providence: fotografie

Logis Auberge de La Providence **

Nachází se poblíž centra Saint Mouka, Logis Auberge de la Providence nabízí teplé a přátelské přijetí v rodině-run hotel nastavit v klidném prostředí.

Hotely Le Puy

Le Puy leží v oblasti le Puy-en-Velay, Haute-Loire, Auvergne, Francie (viz mapa Le Puy).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Le Puy (navštivte průvodce hotely Le Puy pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Le Puy je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Le Puy

další hotely Le Puy »
Arcantis Hotel Chris'tel: fotografie

Arcantis Hotel Chris'tel ***

Nachází se v centru Le Puy-en-Velay, že Chris'tel Arcantis Hotel nabízí pohodlné a dobře vybavené-ubytování a free on-site parking. Hotelové pokoje jsou útulné a funkce koupelnou, TV a minibarem.

Hotel Chris'tel: fotografie

Hotel Chris'tel ***

Hotel Chris'tel se nachází v centru Le Puy-en-Velay a nabízí bezplatné on-site parkování a bezplatné Wi-Fi. Hotelové pokoje v hotelu Chris'tel jsou 100% non-kouření. Jsou vybaveny koupelnou, minibarem a satelitní TV.

Inter-Hotel Bristol: fotografie

Inter-Hotel Bristol ***

Nachází se v blízkosti starého města v Le Puy-en-Velay, hotel nabízí 37 moderních a pohodlných pokojích, které byly zrekonstruované v roce 2007. Mezi ně patří klimatizace a bezplatné Wi-Fi.

Hotely Aurillac

Aurillac leží v oblasti Aurillac, Cantal, Auvergne, Francie (viz mapa Aurillac).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Aurillac (navštivte průvodce hotely Aurillac pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Aurillac je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Aurillac

další hotely Aurillac »
Hotel Aurena: fotografie

Hotel Aurena **

Hotel je ideálně umístěn v klidném předměstí Aurillac, přesto Auréna je pouze 5 minut autem od centra města. Klidné pokoje jsou plně vybaveny pro Vaše pohodlí.

Campanile Aurillac: fotografie

Campanile Aurillac **

Část řetězce Campanile, hotel je kousek od centra města Aurillac příjemné a vás přivítá v klidném prostředí a nabízí úžasné služby.

Hôtel Le Square: fotografie

Hôtel Le Square **

V ideálním případě nastavit v srdci Aurillac, tento malý hotel Vás přivítá v blízkosti historického města, v přední části parku. V hotelu Le náměstí nabízí pohodlné pokoje, které jsou stylově zařízené.

Hotely Riom

Riom leží v oblasti Riom, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Riom).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Riom (navštivte průvodce hotely Riom pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Riom je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Riom

další hotely Riom »
Le Moulin des Gardelles: fotografie

Le Moulin des Gardelles **

Nachází se mezi Volvic a Riom, 15 minut od Clermont-Ferrand, Le Moulin des Gardelles je rodina-run hotel s přívětivou atmosférou. Pokoje jsou pohodlné a mají výhled na okolní krajinu.

La Caravelle: fotografie

La Caravelle **

Se v regionu Auvergne, La Caravelle se nachází v historickém městě Riom. Pokoje jsou umístěny v 16. století a věž v hlavní budově a mají bezplatné Wi-Fi.

Logis Anemotel: fotografie

Logis Anemotel **

V ideálním případě se nachází mezi dálnici A71 a města Riom, v srdci obchodní oblasti, Anemotel je ideálním místem pro obchodní cestující a rodiny, stejně tak. Všechny pokoje jsou moderní, plně vybavený-a pochlubit dostatek pracovního prostoru.

Hotely Le Mont-Dore

Le Mont-Dore leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Le Mont-Dore).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Le Mont-Dore (navštivte průvodce hotely Le Mont-Dore pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Le Mont-Dore je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Le Mont-Dore

další hotely Le Mont-Dore »
Hôtel des Monts d'Auvergne: fotografie

Hôtel des Monts d'Auvergne **

Tento hotel se nachází na poschodí na Puy de Sancy, v blízkosti lyžařského Mont Dore stanice. Nabízí pokoje s televizí a vlastní koupelnou. Hotelové pokoje v Hôtel des Monts Auvergne D'jsou rozděleny do 4 podlaží a jsou obsluhovány výtahem.

Gran Carlina Hotel: fotografie

Gran Carlina Hotel ****

Gran Carlina Hotel se nachází v regionu Auvergne ve střední Francii. Nabízí en-suite pokojů s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Hosté hotelu Gran Carlina si mohou vychutnat gurmánské krajové kuchyni v hotelové restauraci prostorná.

Best Western Le Panorama: fotografie

Best Western Le Panorama ***

Hotel Le Panorama se nachází v klidném prostředí, pouhých 200 metrů od krásného lázeňského města Mont-Dore. Má sauna, vnitřní vyhřívaný bazén a panoramatickým výhledem.

Hotely Besse-et-Saint-Anastaise

Oursière leží v oblasti Issoire, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Besse-et-Saint-Anastaise).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Oursiere (navštivte průvodce hotely Oursière pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Oursiere je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Oursiere

další hotely Besse-et-Saint-Anastaise »
Résidence Ondeale: fotografie

Résidence Ondeale

Residence Ondeale se nachází v Super Besse, lyžařské středisko v Massif Central. Nabízí dobře vybavené apartmány a lázeňské centrum s bazénem, ​​hot-vanou a parní lázeň.

Brit Hotel Les Mouflons: fotografie

Brit Hotel Les Mouflons ***

Les muflony se nachází v blízkosti centra Besse-et-Saint-Anastaise v regionu Auvergne. Má Lázeňské a wellness centrum a bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

Residhotel Le Bois de la Reine: fotografie

Residhotel Le Bois de la Reine ***

Bois de la Reine má velmi výhodnou polohu u vchodu do Super Besse resort. Le Bois de la Reine je krásný Chalupa nabízí vřelé přivítání v půvabné horské chaty, z nichž každá se skládá z 6 až 8 plně vybavené apartmány.

Hotely Auvergne: rezervace ubytování

Poloha oblasti Auvergne

– viz mapa Auvergne »

Auvergne leží ve státě Francie.

Rezervace ubytování: Auvergne – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Auvergne, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Auvergne.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Auvergne Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Auvergne – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Auvergne. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.