loading

Auvergne: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Auvergne

Levné hotely Auvergne – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Auvergne. Další města v oblasti Auvergne – viz mapa Auvergne.

Rezervujte si levný hotel Auvergne on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané levné hotely v oblíbených městech oblasti Auvergne. Levné hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Levné hotely Clermont-Ferrand

Clermont-Ferrand leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Clermont-Ferrand).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Clermont-Ferrand (navštivte průvodce levné hotely Clermont-Ferrand pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Clermont-Ferrand je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Clermont-Ferrand

další hotely Clermont-Ferrand »
Résidence Parc Belvédère: fotografie

Résidence Parc Belvédère **

S výhledem na město Clermont-Ferrand z výšky 48 metrů, tento pobyt, lze snadno identifikovat díky původní architektuře: 12-úroveň mědi věže se nachází jen pár kroků od nádraží a centra města.

Dav'hotel Jaude: fotografie

Dav'hotel Jaude **

Nachází se v centru města v Clermont-Ferrand, hotel vítá vás přátelskou a vřelou atmosféru. Je vybaven i-vybavené a pohodlné pokoje, v blízkosti mnoha čtverců a muzeí, nedaleko radnice.

Inter-Hotel Volcanhotel: fotografie

Inter-Hotel Volcanhotel **

Tato šarmantní 2-hvězdičkový hotel nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování v centru Clermont-Ferrand, v blízkosti slavného Place de Jaude. Pokoje v VOLCANHOTEL jsou rozděleny mezi 4 patra a servisovaný výtahem.

Levné hotely Aurillac

Aurillac leží v oblasti Aurillac, Cantal, Auvergne, Francie (viz mapa Aurillac).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Aurillac (navštivte průvodce levné hotely Aurillac pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Aurillac je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Aurillac

další hotely Aurillac »
Hotel Aurena: fotografie

Hotel Aurena **

Hotel je ideálně umístěn v klidném předměstí Aurillac, přesto Auréna je pouze 5 minut autem od centra města. Klidné pokoje jsou plně vybaveny pro Vaše pohodlí.

Campanile Aurillac: fotografie

Campanile Aurillac **

Část řetězce Campanile, hotel je kousek od centra města Aurillac příjemné a vás přivítá v klidném prostředí a nabízí úžasné služby.

Hôtel Le Square: fotografie

Hôtel Le Square **

V ideálním případě nastavit v srdci Aurillac, tento malý hotel Vás přivítá v blízkosti historického města, v přední části parku. V hotelu Le náměstí nabízí pohodlné pokoje, které jsou stylově zařízené.

Levné hotely Riom

Riom leží v oblasti Riom, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Riom).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Riom (navštivte průvodce levné hotely Riom pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Riom je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Riom

další hotely Riom »
Le Moulin des Gardelles: fotografie

Le Moulin des Gardelles **

Nachází se mezi Volvic a Riom, 15 minut od Clermont-Ferrand, Le Moulin des Gardelles je rodina-run hotel s přívětivou atmosférou. Pokoje jsou pohodlné a mají výhled na okolní krajinu.

La Caravelle: fotografie

La Caravelle **

Se v regionu Auvergne, La Caravelle se nachází v historickém městě Riom. Pokoje jsou umístěny v 16. století a věž v hlavní budově a mají bezplatné Wi-Fi.

Logis Anemotel: fotografie

Logis Anemotel **

V ideálním případě se nachází mezi dálnici A71 a města Riom, v srdci obchodní oblasti, Anemotel je ideálním místem pro obchodní cestující a rodiny, stejně tak. Všechny pokoje jsou moderní, plně vybavený-a pochlubit dostatek pracovního prostoru.

Levné hotely La Bourboule

La Bourboule leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa La Bourboule).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely La Bourboule (navštivte průvodce levné hotely La Bourboule pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa La Bourboule je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely La Bourboule

další hotely La Bourboule »
Le Pavillon: fotografie

Le Pavillon **

Nachází se v klidné lokalitě, 200 metrů od centra města La Bourboule tento objekt nabízí 24 pohodlných a světlé místnosti. Hotelová situace umožňuje zobrazit buď na město nebo na soukromých zahrad.

Cleotel: fotografie

Cleotel **

Sto let okouzlující a plně zrekonstruované (2005), hotel, v blízkosti termálních lázní, CLEOTEL je jen přes Parc Fenestre (12 ha park).

Hotel Au Val Doré: fotografie

Hotel Au Val Doré **

Tento hotel nabízí horké vany a vyhřívaný krytý bazén s protiproudem-současný systém. Nachází se 80 metrů od vlakového nádraží v La Bourboule a baru ve vstupní hale najdete krb. Každý pokoj má TV s plochou obrazovkou se satelitním příjmem.

Levné hotely Moulins

Moulins leží v oblasti Moulins, Allier, Auvergne, Francie (viz mapa Moulins).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Moulins (navštivte průvodce levné hotely Moulins pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Moulins je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Moulins

další hotely Moulins »
Kyriad Moulins sur Allier: fotografie

Kyriad Moulins sur Allier **

Hotel v centru města a v blízkosti katedrály. K dispozici je klimatizace, noční hlídač s terasou.

Campanile Moulins Avermes: fotografie

Campanile Moulins Avermes **

Naše moderní hotel nabízí všechny cestující, vynikající hodnoty a pohodlí spolu s vřelé uvítání, protože to je soukromá rezidence s rodinnou atmosférou. Objevte evropskou síť hotelů a restaurací se známým srdečné prostředí.

Balladins Moulins: fotografie

Balladins Moulins **

Tento hotel se nachází v centru města Moulin, v srdci Auvergne. Nabízí komfortní ubytování s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje v Balladins Moulins mají ensuite zařízení a TV.

Levné hotely Vichy

Vichy leží v oblasti Vichy, Allier, Auvergne, Francie (viz mapa Vichy).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Vichy (navštivte průvodce levné hotely Vichy pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Vichy je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Vichy

další hotely Vichy »
Inter-Hotel La Plage: fotografie

Inter-Hotel La Plage **

V ideálním případě se nachází v blízkosti krásného jezera Allier, 500 metrů od centra Vichy, La Plage nabízí komfortní pokoje s Wi-Fi internetové připojení. Hosté využít bezplatné parkování.

Hôtel de Biarritz: fotografie

Hôtel de Biarritz **

Nabízí přátelskou službu a klidné ubytování, je hotel de Biarritz se nachází v klidné ulici v centru Vichy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a nedaleké parkoviště. Ložnice jsou příjemné a dobře vybavené-.

Hotel du Rhône: fotografie

Hotel du Rhône **

Hotel du Rhône je ve výhodné poloze v blízkosti centra Vichy s hlídané parkoviště v blízkosti. Nabízí chutné snídaně, bezplatné Wi-Fi, a přátelský personál. Hotelové pokoje jsou jednoduché, ale pohodlné.

Levné hotely Montluçon

Montluçon leží v oblasti Montlucon, Allier, Auvergne, Francie (viz mapa Montluçon).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Montlucon (navštivte průvodce levné hotely Montluçon pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Montlucon je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Montlucon

další hotely Montluçon »
Kyriad Hotel Montluçon: fotografie

Kyriad Hotel Montluçon **

Tento Kyriad Hotel se nachází na břehu řeky Cher, v blízkosti centra města. Toto pohodlné a cenově dostupný 2-hvězdičkový hotel je ideální pro en-cesta přenocování. Pokoje jsou vybaveny moderní vybavení Vám poskytneme relaxační pobyt.

Arcantis Hotel Bomotel: fotografie

Arcantis Hotel Bomotel **

5 minut jízdy od centra města, v parku Výstaviště a středem shromáždění hotel se nachází na kopcích Chatelard, redisential oblasti, která vám zajistí klidné noci.

Kyriad Montlucon: fotografie

Kyriad Montlucon **

Tento Kyriad Hotel se nachází na břehu řeky Cher, v blízkosti centra města. Toto pohodlné a cenově dostupné 2-hvězdičkový hotel je ideální pro en-cesta přenocování. Pokoje jsou vybaveny moderním komfortem poskytnout vám relaxační pobyt.

Levné hotely Châtel-Guyon

Châtelguyon leží v oblasti Riom, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Châtel-Guyon).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Chatelguyon (navštivte průvodce levné hotely Châtelguyon pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Chatelguyon je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Chatelguyon

další hotely Châtel-Guyon »
Logis Le Manoir Fleuri: fotografie

Logis Le Manoir Fleuri **

Nastavte v krásně svěží Puy-de-Dôme regionu, hotelu na vás v srdci rozlehlého parku na okraji lesa Châtel Guyon. Logis De France Le Manoir Fleuri tvoří ideální kulisu pro relaxaci a gurmánský zážitek v Chatelguyon.

Hotel Des Bains: fotografie

Hotel Des Bains **

The Rand'Hotel Des Bains nabízí komfortní a relaxační prostředí pro služební cestu či rodinnou dovolenou v malebném Châtel-Guyon, v půvabné oblasti Auvergne.

Hôtel de Paris: fotografie

Hôtel de Paris **

Na dovolenou nebo na podnikání v našem regionu, náš tým se těší se na vás uvítá. L'Hôtel de Paris v Chatel-Guyon pyšní gastronomické restaurace, stejně jako konferenční centrum.

Levné hotely Saint-Flour

Saint-Flour leží v oblasti Saint-Flour, Cantal, Auvergne, Francie (viz mapa Saint-Flour).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Saint-Flour (navštivte průvodce levné hotely Saint-Flour pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint-Flour je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Saint-Flour

další hotely Saint-Flour »
Logis L'Hôtel l'Ander: fotografie

Logis L'Hôtel l'Ander **

Ander hotelu se nachází v blízkosti všech obchodech ve městě, a vás přivítá okouzlující okrese. Všechny pokoje jsou přístupné prostřednictvím výtahu.

Logis Auberge de La Providence: fotografie

Logis Auberge de La Providence **

Nachází se poblíž centra Saint Mouka, Logis Auberge de la Providence nabízí teplé a přátelské přijetí v rodině-run hotel nastavit v klidném prostředí.

Logis Grand Hotel De L'europe: fotografie

Logis Grand Hotel De L'europe **

Nachází se v samém srdci čtvrti Saint-Flour, Logis Hotel de l'Europe nabízí vřelé přivítání ve skvělém místě, v blízkosti pěší ulice.

Levné hotely Le Mont-Dore

Le Mont-Dore leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Le Mont-Dore).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané levné hotely Le Mont-Dore (navštivte průvodce levné hotely Le Mont-Dore pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Le Mont-Dore je na samostatné stránce.

Vybrané levné hotely Le Mont-Dore

další hotely Le Mont-Dore »
Hôtel des Monts d'Auvergne: fotografie

Hôtel des Monts d'Auvergne **

Tento hotel se nachází na poschodí na Puy de Sancy, v blízkosti lyžařského Mont Dore stanice. Nabízí pokoje s televizí a vlastní koupelnou. Hotelové pokoje v Hôtel des Monts Auvergne D'jsou rozděleny do 4 podlaží a jsou obsluhovány výtahem.

Hôtel de Londres: fotografie

Hôtel de Londres **

Nachází se v lázeňském městě Mont-Dore, tento hotel je 50 metrů od obchodů a kasino a 100 metrů od termálních lázní. Nabízí pokoje s balkonem a krásným výhledem na masiv Sancy. Pracovní stůl a televize jsou standardně v každém pokoji.

Le Castelet: fotografie

Le Castelet **

V klidné části Mont-Dore a obklopené zelení, Le Castelet nabízí komfortní, zrekonstruované místnosti. Užijte si vyhřívaný krytý bazén, vynikající restaurace, a kulečník.

Levné hotely Auvergne: rezervace ubytování

Poloha oblasti Auvergne

– viz mapa Auvergne »

Auvergne leží ve státě Francie.

Rezervace ubytování: Auvergne – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Auvergne, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled levných hotelů v oblasti Auvergne.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Auvergne Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Auvergne. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.