loading

Clermont-Ferrand hotely: Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand

Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu

základní informace

třída: **
adresa hotelu: Avenue Ernest-Cristal, 63000 Clermont-Ferrand
zeměpisná poloha: 45° 45' 35" severní šířky, 3° 8' 37" východní délky
oblast: Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie
počet pokojů: 55

popis hotelu

Ace Hotel je dobrá hodnota za peníze ubytování. On vás vítá v blízkosti centra města a obchodní oblasti Clermont-Ferrand. To nabízí prostorné a vzduch-stabilizuje pokojů.


Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu – podrobné informace & rezervace »

Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Clermont-Ferrand, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Clermont-Ferrand. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Avenue Ernest-Cristal ve městě Clermont-Ferrand, Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie – viz mapa Clermont-Ferrand ».

Hotely blízko hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand

Hotely v okolí hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Clermont-Ferrand

Velká letiště blízko hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand

Letiště blízko hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Ace Hôtel Clermont Ferrand La Pardieu hotel Clermont-Ferrand. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.