3D mapa Pont-du-Château

Satelitní mapa Pont-du-Château

název bez diakritiky: Pont-du-Chateau
správní zařazení: Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 48' 0" North, 3° 15' 0" East

Pont-du-Château a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pont-du-ChateauVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pont-du-Château. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pont-du-Chateau, administrativně je místo zařazeno do oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 48' 0" North, 3° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pont-du-Château v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pont-du-Château

Hotely Pont-du-Château: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pont-du-Château: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pont-du-Château, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pont-du-Château Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pont-du-Château. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pont-du-Château

3D mapa Pont-du-Château v Google Earth

satelitní 3D mapa Pont-du-Château, Francie

3D mapa Pont-du-ChâteauGoogle Earth – podívejte se na Pont-du-Château z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pont-du-Château dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pont-du-Château shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pont-du-Château, Francie v Google Earth »

Letiště Pont-du-Château a okolí

Letiště ve městě Pont-du-Château a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pont-du-Château říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pont-du-Château (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pont-du-Château a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pont-du-Château

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pont-du-Château: textový odkaz

satelitní mapu Pont-du-Château: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pont-du-Château

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pont-du-Château: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pont-du-Château: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pont-du-Château: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dobresti v oblasti Dimbovita, Rumunsko
  2. Quindai v oblasti Samba Caju, Cuanza Norte, Angola
  3. Le Mazet v oblasti Mende, Lozere, Languedoc-Roussillon, Francie
  4. Kotuzov v oblasti Ternopilska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.