loading

Puy-de-Dome: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Puy-de-Dome

Hotely Puy-de-Dome – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Puy-de-Dome. Další města v oblasti Puy-de-Dome – viz mapa Puy-de-Dome.

Rezervujte si hotel Puy-de-Dome on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Puy-de-Dome. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Clermont-Ferrand

Clermont-Ferrand leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Clermont-Ferrand).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Clermont-Ferrand (navštivte průvodce hotely Clermont-Ferrand pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Clermont-Ferrand je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Clermont-Ferrand

další hotely Clermont-Ferrand »
Résidence Parc Belvédère: fotografie

Résidence Parc Belvédère **

S výhledem na město Clermont-Ferrand z výšky 48 metrů, tento pobyt, lze snadno identifikovat díky původní architektuře: 12-úroveň mědi věže se nachází jen pár kroků od nádraží a centra města.

Dav'hotel Jaude: fotografie

Dav'hotel Jaude **

Nachází se v centru města v Clermont-Ferrand, hotel vítá vás přátelskou a vřelou atmosféru. Je vybaven i-vybavené a pohodlné pokoje, v blízkosti mnoha čtverců a muzeí, nedaleko radnice.

Appart'City Clermont-Ferrand Centre: fotografie

Appart'City Clermont-Ferrand Centre ***

Nachází se na Boulevard Pasteur, hlavním bulváru v Clermont-Ferrand centru města, tento pobyt perfektně ladí s impozantní stavby z minulých století.

Hotely Saint-Nectaire

Saint-Nectaire leží v oblasti Issoire, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Saint-Nectaire).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Saint-Nectaire (navštivte průvodce hotely Saint-Nectaire pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint-Nectaire je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Saint-Nectaire

další hotely Saint-Nectaire »
Hotel Regina: fotografie

Hotel Regina **

Nachází se ve vesnici Saint-Nectaire, vyhlášený svou sýr, Hotel Regina nabízí vřelé a přátelské přijetí 20 minut od lyžařského střediska Super Besse. Hotel provozuje 17 plně vybavených pokojů.

Mercure Saint Nectaire: fotografie

Mercure Saint Nectaire ***

V centru St Nectaire, v srdci Auvergne Volcano přírodního parku, v blízkosti vulcania a 40 km od Clermont Ferrand, hotel Mercure Saint Nectaire je ideální pro krátkodobé či dlouhodobé pobyty.

Logis Hôtel de la Paix: fotografie

Logis Hôtel de la Paix **

Tento okouzlující hotel se nachází v centru města St NECTAIRE a deset minut jízdy autem od lyžařského Super Besse stanice a Sancy hory. Nabízí plně-vybavené pokoje s Wi-Fi.

Hotely Le Mont-Dore

Le Mont-Dore leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Le Mont-Dore).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Le Mont-Dore (navštivte průvodce hotely Le Mont-Dore pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Le Mont-Dore je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Le Mont-Dore

další hotely Le Mont-Dore »
Hôtel des Monts d'Auvergne: fotografie

Hôtel des Monts d'Auvergne **

Tento hotel se nachází na poschodí na Puy de Sancy, v blízkosti lyžařského Mont Dore stanice. Nabízí pokoje s televizí a vlastní koupelnou. Hotelové pokoje v Hôtel des Monts Auvergne D'jsou rozděleny do 4 podlaží a jsou obsluhovány výtahem.

Gran Carlina Hotel: fotografie

Gran Carlina Hotel ****

Gran Carlina Hotel se nachází v regionu Auvergne ve střední Francii. Nabízí en-suite pokojů s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Hosté hotelu Gran Carlina si mohou vychutnat gurmánské krajové kuchyni v hotelové restauraci prostorná.

Best Western Le Panorama: fotografie

Best Western Le Panorama ***

Hotel Le Panorama se nachází v klidném prostředí, pouhých 200 metrů od krásného lázeňského města Mont-Dore. Má sauna, vnitřní vyhřívaný bazén a panoramatickým výhledem.

Hotely Châtel-Guyon

Châtelguyon leží v oblasti Riom, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Châtel-Guyon).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Chatelguyon (navštivte průvodce hotely Châtelguyon pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Chatelguyon je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Chatelguyon

další hotely Châtel-Guyon »
Logis Le Manoir Fleuri: fotografie

Logis Le Manoir Fleuri **

Nastavte v krásně svěží Puy-de-Dôme regionu, hotelu na vás v srdci rozlehlého parku na okraji lesa Châtel Guyon. Logis De France Le Manoir Fleuri tvoří ideální kulisu pro relaxaci a gurmánský zážitek v Chatelguyon.

Splendid Hotel: fotografie

Splendid Hotel ***

Tato nemovitost je bývalý palác z 19. století, a přivítá vás ve výjimečných zelení nastavení. 79 pokojů nádherně zkombinovat pohodlí, modernost a dobrý vkus, které nabízejí pohled buď na termálního parku nebo město.

Hotel Des Bains: fotografie

Hotel Des Bains **

The Rand'Hotel Des Bains nabízí komfortní a relaxační prostředí pro služební cestu či rodinnou dovolenou v malebném Châtel-Guyon, v půvabné oblasti Auvergne.

Hotely Royat

Royat leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Royat).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Royat (navštivte průvodce hotely Royat pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Royat je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Royat

další hotely Royat »
Le Châtel: fotografie

Le Châtel **

Nachází se kousek od sopky parku, ve výškách v Clermont-Ferrand, tato historická budova obnovena v průběhu let nabízí svým hostům klidné a relaxační ubytování.

Princesse Flore Hotel: fotografie

Princesse Flore Hotel *****

Princesse Flore Hotel je luxusní hotel se nachází v ROYAT v regionu Auverge. Nabízí komfortní ubytování a bezplatné Wi-Fi. Hotel byl zcela renovovaný v roce 2008 a drží jeho atmosféru 19. století.

La Belle Meuniere: fotografie

La Belle Meuniere ****

Tento hotel se nachází v městečku Royat, jen 4,5 km od centra města Clermont-Ferrand. Je vybaven restaurací s skla zastřešenou terasu, elegantní pokoje a dětské hřiště.

Hotely La Bourboule

La Bourboule leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa La Bourboule).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely La Bourboule (navštivte průvodce hotely La Bourboule pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa La Bourboule je na samostatné stránce.

Vybrané hotely La Bourboule

další hotely La Bourboule »
Le Pavillon: fotografie

Le Pavillon **

Nachází se v klidné lokalitě, 200 metrů od centra města La Bourboule tento objekt nabízí 24 pohodlných a světlé místnosti. Hotelová situace umožňuje zobrazit buď na město nebo na soukromých zahrad.

Le Parc Des Fees: fotografie

Le Parc Des Fees ***

Nachází se na břehu řeky Dordogne, v srdci nádherné Sancy hory a sopky parku této závazné Belle Epoque-style pobytu byl obnoven a aktualizován, aby nabídl více moderní a pohodlné ubytování.

Logis Hôtel de l'Aviation: fotografie

Logis Hôtel de l'Aviation ***

Letectví Hotel je v blízkosti Fenestre park a lanovky. Termální lázně jsou jen 100 m daleko. Bude nám potěšením přivítat vás v naší klidné a relaxační místnosti, s výhledem na vrcholky Auvergne.

Hotely Aubière

Aubière leží v oblasti Clermont-Ferrand, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Aubière).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Aubiere (navštivte průvodce hotely Aubière pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Aubiere je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Aubiere

další hotely Aubière »
P'tit Dej-Hôtel - Clermont Ferrand: fotografie

P'tit Dej-Hôtel - Clermont Ferrand **

Tento P'tit Dej-Hotel se nachází v AUBIERE, 6 km od Clermont Ferrand centra města. Nabízí klimatizovaný ubytování s bezplatným Wi-Fi připojení na internet a tenisový kurt, fitness centrum a herna.

Campanile Clermont-Ferrand ~ Aubière: fotografie

Campanile Clermont-Ferrand ~ Aubière **

Náš hotel je perfektně situován na východ od Aubière a jen kousek od Clermont-Ferrand. Součást skupiny Campanile, jsme věnována poskytuje tak skvělý servis.

Première Classe Clermont-Ferrand Aubière: fotografie

Première Classe Clermont-Ferrand Aubière *

Čtvrt hodinu od vulcania. Vedle A71/A75, náš hotel je 5 mn z Zenith (dějiště hudby) a Grande Halle d 'Auvergne, v bezprostřední blízkosti areálu kina Cine Dame a La Pardieu technologického parku.

Hotely Riom

Riom leží v oblasti Riom, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Riom).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Riom (navštivte průvodce hotely Riom pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Riom je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Riom

další hotely Riom »
Le Moulin des Gardelles: fotografie

Le Moulin des Gardelles **

Nachází se mezi Volvic a Riom, 15 minut od Clermont-Ferrand, Le Moulin des Gardelles je rodina-run hotel s přívětivou atmosférou. Pokoje jsou pohodlné a mají výhled na okolní krajinu.

La Caravelle: fotografie

La Caravelle **

Se v regionu Auvergne, La Caravelle se nachází v historickém městě Riom. Pokoje jsou umístěny v 16. století a věž v hlavní budově a mají bezplatné Wi-Fi.

Logis Anemotel: fotografie

Logis Anemotel **

V ideálním případě se nachází mezi dálnici A71 a města Riom, v srdci obchodní oblasti, Anemotel je ideálním místem pro obchodní cestující a rodiny, stejně tak. Všechny pokoje jsou moderní, plně vybavený-a pochlubit dostatek pracovního prostoru.

Hotely Issoire

Issoire leží v oblasti Issoire, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Issoire).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Issoire (navštivte průvodce hotely Issoire pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Issoire je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Issoire

další hotely Issoire »
Etap Hotel Issoire: fotografie

Etap Hotel Issoire

Etap Hotel se nachází na dálnici A75, 30 km jižně od Clermont-Ferrand, 30 minut od lyžařského střediska Super Besse a od Monts d'Auvergne.

Campanile Clermont-Ferrand Sud Issoire: fotografie

Campanile Clermont-Ferrand Sud Issoire **

Severovýchodní Issoire a 5 minut od centra města,-The Campanile Clermont-Ferrand ~ Issoire byl kompletně zrekonstruován v květnu 2009 a nabízí výhodné ubytování.

Logis Le Pariou - Le Jardin: fotografie

Logis Le Pariou - Le Jardin ***

Hotel se nachází 20 minut od Clermont-Ferrand, blízko A71/A75 a dálnice A89, a v blízkosti sopky mezi Chaîne des Puys a Massif du Sancy. To se může pochlubit výsadní místo pro práci i volný čas cesty.

Hotely Besse-et-Saint-Anastaise

Oursière leží v oblasti Issoire, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie (viz mapa Besse-et-Saint-Anastaise).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Oursiere (navštivte průvodce hotely Oursière pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Oursiere je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Oursiere

další hotely Besse-et-Saint-Anastaise »
Résidence Ondeale: fotografie

Résidence Ondeale

Residence Ondeale se nachází v Super Besse, lyžařské středisko v Massif Central. Nabízí dobře vybavené apartmány a lázeňské centrum s bazénem, ​​hot-vanou a parní lázeň.

Brit Hotel Les Mouflons: fotografie

Brit Hotel Les Mouflons ***

Les muflony se nachází v blízkosti centra Besse-et-Saint-Anastaise v regionu Auvergne. Má Lázeňské a wellness centrum a bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

Residhotel Le Bois de la Reine: fotografie

Residhotel Le Bois de la Reine ***

Bois de la Reine má velmi výhodnou polohu u vchodu do Super Besse resort. Le Bois de la Reine je krásný Chalupa nabízí vřelé přivítání v půvabné horské chaty, z nichž každá se skládá z 6 až 8 plně vybavené apartmány.

Hotely Puy-de-Dome: rezervace ubytování

Poloha oblasti Puy-de-Dome

– viz mapa Puy-de-Dome »

Puy-de-Dome leží v oblasti Auvergne, Francie.

Rezervace ubytování: Puy-de-Dome – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Puy-de-Dome, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Puy-de-Dome.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Puy-de-Dome Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Puy-de-Dome – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Puy-de-Dome. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.