loading

Lorient: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Lorient

Hotely Lorient – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Lorient. Další města v oblasti Lorient – viz mapa Lorient.

Rezervujte si hotel Lorient on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Lorient. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Auray

Auray leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Auray).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Auray (navštivte průvodce hotely Auray pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Auray je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Auray

další hotely Auray »
Hôtel Des Voyageurs: fotografie

Hôtel Des Voyageurs ***

The Voyageurs Hotel se nachází kousek od centra města a starý přístav Saint-Goustan. Náš Hotel-Restaurant Vás vítá na jihu Bretaně. Všechny pokoje jsou pohodlné, prostorné a plně vybavené.

Ibis Auray: fotografie

Ibis Auray ***

Hotel Ibis je ideálně umístěný mezi Vannes a Lorient, v srdci kraje Morbihan, v blízkosti centra Auray.

Hotel B&B: fotografie

Hotel B&B **

Yff Hotel se nachází mezi Vannes a Lorient, v příjemném městečku Auray v jižní Bretani. Yff Hotel nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním vybaveny zařízením a bezplatné Wi-Fi připojení na internet ...

Hotely Plouharnel

Plouharnel leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Plouharnel).

Seznam hotelů Plouharnel . Podrobná satelitní mapa Plouharnel je na samostatné stránce.

Hotely Plouharnel

hotely Plouharnel »
L'Hippocampe: fotografie

L'Hippocampe ***

Obklopen krásnou přírodou a jen 3 km od dlouhé písečné pláže v Carnac a Quiberon, tento malý a příjemný hotel nabízí pohodlné a dobře vybavené-moderní ubytování.

Carnac Lodge & Hotel: fotografie

Carnac Lodge & Hotel ***

Tento okouzlující a tichý hotel je zasazeno v bujné zahradě a vítá vás u Carnac, mezi mořem a horami. The Carnac Lodge & Hotel je perfektní zastávku ubytování objevovat Bretaně a slavné Morbihan oblasti.

Chambre d'Hote Villa Mané Lann: fotografie

Chambre d'Hote Villa Mané Lann

Sada na 6000 m² park s vyhřívaným bazénem, ​​je tento penzion se nachází jen 3 km od Quiberon zátoky. Má venkovní horké vany a můžete požádat o thajské masáže.

Hotely Erdeven

Erdeven leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Erdeven).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Erdeven (navštivte průvodce hotely Erdeven pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Erdeven je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Erdeven

další hotely Erdeven »
Chateau De Keraveon: fotografie

Chateau De Keraveon ***

Zasazeno mezi poloostrovem Quiberon a nádherné Ria dEtel, ERDEVEN je privilegovaný resort, který kombinuje slunné podnebí jižní Bretaně s chutí svobody.

Hôtel La Voile Bleue: fotografie

Hôtel La Voile Bleue **

Le Narbon je ideálně situován 5 minut chůze od Kerhillio Beach, v blízkosti Carnac a Quiberon. V současnosti nabízí komfortní pokoje s Wi-Fi internetové připojení a funkce vynikající restaurace.

Hotel Du Sous-Bois: fotografie

Hotel Du Sous-Bois **

L'AUBERGE DU sous-Bois, je styl Breton hotel, který se nachází v borovém lese, 3 km od krásné pláže ERDEVEN, v blízkosti Carnac, Quiberon a nejznámějších turistických atrakcí Morbihan.

Hotely Lorient

Lorient leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Lorient).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Lorient (navštivte průvodce hotely Lorient pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Lorient je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Lorient

další hotely Lorient »
Les Gens De Mer - Lorient: fotografie

Les Gens De Mer - Lorient **

Nachází se naproti novým rybářským přístavem, 5 minut od centra, Hotel Les Gens de Mer vás přivítá okouzlující Breton-stylu domu. Tento hotel nabízí 26 pohodlných a dobrou cenu pokoje v teplé a přátelské atmosféře.

Hotel Central: fotografie

Hotel Central **

Nachází se v centru města Lorient, tento moderní hotel se nachází jen 5 minut chůze od přístavu. Free Wi-Fi připojení k internetu a satelitní TV jsou k dispozici v zvukotěsná pokojích. Každý světlý pokoj je vyzdoben v odstínech žluté a modré.

Hôtel Victor Hugo Lorient: fotografie

Hôtel Victor Hugo Lorient **

Nedávno zrekonstruovaný Hotel Victor Hugo je ideálně umístěný v centru města Lorient a nabízí bezplatné Wi-Fi, vřelé přivítání a pohodlné ubytování. Pokoje jsou skromné, ale útulné a nabízejí vybaveny zařízením, ploché obrazovky-TV a telefonem.

Hotely Caudan

Caudan leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Caudan).

Seznam hotelů Caudan . Podrobná satelitní mapa Caudan je na samostatné stránce.

Hotely Caudan

hotely Caudan »
All Seasons Lorient: fotografie

All Seasons Lorient ***

S venkovním bazénem a praktické umístění blízko Lorient výstaviště, pouhých 15 minut od přístavu Lorient, tento příjemný hotel je ideální pro rodiny s dětmi i obchodní cestující tak.

Ibis Lorient Centre Hôtelier: fotografie

Ibis Lorient Centre Hôtelier **

V ideálním případě se nachází v krajině, kterým se v blízkosti Lorient a blízko Aker Yards, Lann Bihoué letiště a výstaviště, hotel nabízí ideální kulisu pro obchodní cesty.

Lorient Résidence: fotografie

Lorient Résidence

Nachází se na okraji Caudan Tento moderní rezidence se nachází 5 km od vlakového nádraží v Lorient. Je vybaven fitness centrum a má vyhřívaný bazén v zahradě.

Hotely Saint-Pierre-Quiberon

Saint-Pierre-Quiberon leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Saint-Pierre-Quiberon).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Saint-Pierre-Quiberon (navštivte průvodce hotely Saint-Pierre-Quiberon pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint-Pierre-Quiberon je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Saint-Pierre-Quiberon

další hotely Saint-Pierre-Quiberon »
Logis Hôtel De La Plage: fotografie

Logis Hôtel De La Plage ***

Hôtel de la Plage je situován v překrásné zátoce Quiberon, na přírodním poloostrově, na jihu Bretaně.

Hôtel Des Deux Mers: fotografie

Hôtel Des Deux Mers ***

Hotel des Deux Mer se nachází v jižní Bretaň, v srdci la PRESQU'ILE de Quiberon. Jeho okouzlující pokoje mají výhled do zahrady nebo na oceán a Penthièvre Beach.

Auberge Du Petit Matelot: fotografie

Auberge Du Petit Matelot **

Nachází se u vchodu na poloostrov Quiberon, Carnac a mezi Quiberon, že Auberge Du Petit Matelot nabízí 26 okouzlujících pokojů s Wi-Fi internetové připojení.

Hotely Le Bono

Le Bono leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Le Bono).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Le Bono (navštivte průvodce hotely Le Bono pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Le Bono je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Le Bono

další hotely Le Bono »
Logis Alicia: fotografie

Logis Alicia **

Uhnízděný v srdci zálivu Morbihan a výhledem na řeku a malý přístav v Bono, hotel nabízí klidné ubytování v roztomile svěží nastavení.

Hostellerie De L'abbatiale: fotografie

Hostellerie De L'abbatiale ***

Se nachází v krásném zálivu Morbihan, v blízkosti zeleně Baden Golfové hřiště, hotel se nachází mezi Vannes a Auray, na předměstí Le Bono, v blízkosti řeky Auray.

Hotel Alicia: fotografie

Hotel Alicia ***

Hotel Alice se nachází mezi Vannes a Auray, v srdci zálivu Morbihan, s výhledem na řeku Bono. Hotel nabízí 21 Alicia moderní a komfortní pokoje, které jsou plně vybaveny koupelnou, TV s plochou obrazovkou a telefonem.

Hotely Carnac

Carnac leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Carnac).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Carnac (navštivte průvodce hotely Carnac pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Carnac je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Carnac

další hotely Carnac »
Hostellerie Les Ajoncs D'or: fotografie

Hostellerie Les Ajoncs D'or **

Uhnízděný v srdci svěží parku, jen 2 km od pláže, Hostellerie Les AJONCS D', nebo tě vítá domu tak typické pro Bretaň. Užijte si kouzlo a klid pokojů, které jsou zařízené v elegantním, tradičním stylu.

Hotel Lann Roz: fotografie

Hotel Lann Roz **

Nachází se 800 metrů od pláže, hotel a restaurace Lann Roz má teplou a přátelskou atmosféru v zeleném prostředí. To vás přivítá po celý rok-dlouhé v klidném prostředí uprostřed zeleně.

Hotel Le Churchill: fotografie

Hotel Le Churchill ****

Uhnízděný v srdci zálivu Morbihan, na pláži Carnac, 4-hvězdičkový Le Churchill nabízí komfortní ubytování a elegantní.

Hotely Quiberon

Quiberon leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa Quiberon).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Quiberon (navštivte průvodce hotely Quiberon pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Quiberon je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Quiberon

další hotely Quiberon »
Hôtel Ker-Noyal Quiberon Plage: fotografie

Hôtel Ker-Noyal Quiberon Plage ***

Nachází se pouhých 150 metrů od velké pláže na Quiberon, v blízkosti kasina a konferenční centrum, v hotelu Ker-Noyal Quiberon Plage nabízí moderní, dobře vybavené pokoje s-free Wi-Fi.

Logis Hôtel des Druides: fotografie

Logis Hôtel des Druides ***

Pouhých 50 metrů od pláže, to okouzlující malý hotel zdobené s mořskými-modré barvy, je v centru přímořského letoviska. Z tohoto hotelu vás bude 150 metrů od výchozího bodu na ostrovy Belle-Ile en Mer, Houat a Hoëdic.

Hotel Europa: fotografie

Hotel Europa ***

S výhledem na oceán v Quiberon, Hotel Europa nabízí i-zařízených pokojích s vlastní balkon. Pokoje jsou moderní vybavení, jako jsou bezplatné Wi-Fi internetové připojení.

Hotely La Trinité-sur-Mer

La Trinité-sur-Mer leží v oblasti Lorient, Morbihan, Bretagne, Francie (viz mapa La Trinité-sur-Mer).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely La Trinite-sur-Mer (navštivte průvodce hotely La Trinité-sur-Mer pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa La Trinite-sur-Mer je na samostatné stránce.

Vybrané hotely La Trinite-sur-Mer

další hotely La Trinité-sur-Mer »
Hotel Les Chambres Marines: fotografie

Hotel Les Chambres Marines

Tento půvabný hotel je typický dům Bretona, který se nachází v La Trinité-sur-Mer v blízkosti přístavu. Nabízí klidné, relaxační a příjemné ubytování na pobřeží Bretaně.

Le Lodge Kerisper: fotografie

Le Lodge Kerisper ****

Pouze 100 metrů od známého přístavu La Trinité-sur-Mer a 1km od jemné písečné pláže, chaty kerisper hotelu bude okamžitě vás okouzlí jak to je tak krásná okouzlující pobytu, charakteristické pro 19. století a familiární. ..

Hotel Du Casino De La Trinite-Sur-Mer: fotografie

Hotel Du Casino De La Trinite-Sur-Mer ***

Dopřát v některých her v krásném přímořském městečku La Trinité-sur-Mer. S teplou a elegantní dekorativní linie, Hotel du Casino vyniká díky jeho tónu, jeho přírodní dřevěný dekor a jeho klidném prostředí.

Hotely Lorient: rezervace ubytování

Poloha oblasti Lorient

– viz mapa Lorient »

Lorient leží v oblasti Morbihan, Bretagne, Francie.

Rezervace ubytování: Lorient – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Lorient, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Lorient.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Lorient Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Lorient – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Lorient. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.