loading

La Chatre hotely: Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre

Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries

základní informace

třída: **
adresa hotelu: 2, Avenue Du Lion D'argent, 36400 La Châtre
zeměpisná poloha: 46° 35' 10" severní šířky, 1° 59' 29" východní délky
oblast: la Chatre, Indre, Centre, Francie
počet pokojů: 34

popis hotelu

Nachází se v srdci země, George Sand, Lion d'Argent hotelu na vás v 24 "přistání" typu pokojů a 10 "zahrada" typu ty. Jeho poloha je ideální k objevování regionu Berry, nebo uspořádat seminář.


Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries – podrobné informace & rezervace »

Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Chatre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Chatre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 2, Avenue Du Lion D'argent ve městě La Châtre, la Chatre, Indre, Centre, Francie – viz mapa La Châtre ».

Hotely blízko hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre

Hotely v okolí hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě La Chatre

Velká letiště blízko hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre

Letiště blízko hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Inter-Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries La Chatre. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.