loading

Tournon-Saint-Martin hotely: Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin

Logis Auberge Du Capucin Gourmand

základní informace

třída: **
adresa hotelu: 8, Rue Bel Air. 7 Bis, Rte Du Blanc., 36220 Tournon St Martin
zeměpisná poloha: 46° 43' 34" severní šířky, 0° 57' 32" východní délky
oblast: le Blanc, Indre, Centre, Francie
počet pokojů: 7

popis hotelu

Auberge Du Kapucínské se nachází v obci Tournon-Saint-Martin, v oblasti Indre. Nabízí klidné ubytování nastavit v 19-století bývalý dům uchovávání vína.


Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Logis Auberge Du Capucin Gourmand – podrobné informace & rezervace »

Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tournon-Saint-Martin, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tournon-Saint-Martin. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 8, Rue Bel Air. 7 Bis, Rte Du Blanc. ve městě Tournon-Saint-Martin, le Blanc, Indre, Centre, Francie – viz mapa Tournon-Saint-Martin ».

Hotely blízko hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin

Hotely v okolí hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Tournon-Saint-Martin

Velká letiště blízko hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin

Letiště blízko hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Logis Auberge Du Capucin Gourmand hotel Tournon-Saint-Martin. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.