Porto hotely: Logis Hotel Le Lonca Porto
Logis Hotel Le Lonca
základní informace
třída: ***
adresa hotelu: Route De La Marine, 20150 Porto
zeměpisná poloha: 42° 15' 46" severní šířky, 8° 42' 5" východní délky
oblast: Ajaccio, Corse-du-Sud, Corse, Francie
počet pokojů: 28
popis hotelu
Le Lonca se nachází v Porto-Ota, kousek od pláže na západním pobřeží Korsiky. Má venkovní bazén, terasa na opalování a bezplatné Wi-Fi.
Logis Hotel Le Lonca Porto: rezervace ubytování
Rezervujte si pokoj v hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!
Logis Hotel Le Lonca – podrobné informace & rezervace » Logis Hotel Le Lonca Porto: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.
Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.
Proč si rezervovat hotel Logis Hotel Le Lonca Porto u nás
Maplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Porto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.
Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.
Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Porto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Hotel leží na adrese Route De La Marine ve městě Porto, Ajaccio, Corse-du-Sud, Corse, Francie – viz mapa Porto ».
Hotely blízko hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto
Hotely v okolí hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.
- Hotel et Résidence Cala di sole ** (ve městě Ota, vzdálen přibližně 370 m)
- Hôtel Colombo ** (ve městě Ota, vzdálen přibližně 450 m)
- Hotel Restaurant Le Porto *** (Route de Calvi ve městě Porto, vzdálen přibližně 490 m)
- Hôtel Bella Vista *** (Route De Calvi ve městě Porto, vzdálen přibližně 520 m)
- Capo D'orto *** (Route De Calvi ve městě Porto, vzdálen přibližně 530 m)
- Le Marina (ve městě Ota, vzdálen přibližně 620 m)
- Le Vaita ** (Route de la Marine ve městě Porto, vzdálen přibližně 670 m)
- Hôtel Le Romantique ** (ve městě Ota, vzdálen přibližně 670 m)
- Hôtel Le Riviera (ve městě Ota, vzdálen přibližně 670 m)
- SCI Le Panorama (La Marine de Porto ve městě Porto, vzdálen přibližně 670 m)
Další hotely ve městě Porto
Velká letiště blízko hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto
V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.
Další letiště v okolí hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto
Letiště blízko hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.
Tipy na výlety během pobytu v hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto
V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Logis Hotel Le Lonca Porto. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
- Porto (vzdáleno přibližně 420 m)
- Guaita (vzdáleno přibližně 1.3 km)
- Ota (vzdáleno přibližně 4.0 km)
- Serriera (vzdáleno přibližně 4.3 km)
- Partinello (vzdáleno přibližně 4.4 km)
- Vitriccia (vzdáleno přibližně 4.4 km)
- Pinito (vzdáleno přibližně 6.1 km)
- Chidazzo (vzdáleno přibližně 6.3 km)
- Piana (vzdáleno přibližně 6.5 km)
- Curzo (vzdáleno přibližně 6.6 km)
- Ficajola (vzdáleno přibližně 7.1 km)
- Vistale (vzdáleno přibližně 7.7 km)
- Osani (vzdáleno přibližně 8.2 km)
- Evisa (vzdáleno přibližně 8.2 km)
- Parma (vzdáleno přibližně 8.2 km)
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.