loading

Saint-Pierre-du-Vauvray hotely: Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray

Logis Hostellerie Saint Pierre

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: 6, Chemin De La Digue., 27430 Saint Pierre Du Vauvray
zeměpisná poloha: 49° 13' 55" severní šířky, 1° 13' 35" východní délky
oblast: Evreux, Eure, Haute-Normandie, Francie
počet pokojů: 15

popis hotelu

Tento hotel se nachází na břehu řeky Seiny mezi Rouen a Paříží, s panoramatickým výhledem na řeku. Je to 1,5 km od zahrady Monet v Giverny. Hotelové pokoje v Hostellerie Saint Pierre jsou všechny vybaveny vlastní koupelnou a televizí.


Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Logis Hostellerie Saint Pierre – podrobné informace & rezervace »

Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Saint-Pierre-du-Vauvray, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Saint-Pierre-du-Vauvray. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 6, Chemin De La Digue. ve městě Saint-Pierre-du-Vauvray, Evreux, Eure, Haute-Normandie, Francie – viz mapa Saint-Pierre-du-Vauvray ».

Hotely blízko hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray

Hotely v okolí hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Saint-Pierre-du-Vauvray

Velká letiště blízko hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray

Letiště blízko hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Logis Hostellerie Saint Pierre hotel Saint-Pierre-du-Vauvray. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.