loading

Les Damps hotely: Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps

Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior

základní informace

třída: **
adresa hotelu: Lieu-Dit 'La Ruelle Du Coin Du Saule', 27100 Val-De-Reuil
zeměpisná poloha: 49° 14' 50" severní šířky, 1° 11' 14" východní délky
oblast: les Andelys, Eure, Haute-Normandie, Francie
počet pokojů: 60

popis hotelu

Nacházíme se 15 minut jízdy od Rouen, Evreux, Pont de l'Arche a 5 minut od centra města Louviers. Budete mít snadný přístup k nejzajímavějším místům našeho regionu.


Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior – podrobné informace & rezervace »

Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Les Damps, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Les Damps. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Lieu-Dit 'La Ruelle Du Coin Du Saule' ve městě Les Damps, les Andelys, Eure, Haute-Normandie, Francie – viz mapa Les Damps ».

Hotely blízko hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps

Hotely v okolí hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Les Damps

Velká letiště blízko hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps

Letiště blízko hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Hôtel Balladins 2* Rouen Confort Supérior hotel Les Damps. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.