loading

Arques-la-Bataille hotely: Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille

Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home

základní informace

třída:
adresa hotelu: 1 Place Pierre Desceliers, 76880 Arques La Bataille
zeměpisná poloha: 49° 52' 48" severní šířky, 1° 7' 30" východní délky
oblast: Dieppe, Seine-Maritime, Haute-Normandie, Francie
počet pokojů: 2

popis hotelu

Arch'Angels Home je ze 17. století, dům se nachází v obci Arques-la-Bataille, 6,5 km od Dieppe. Je vybaven barevnou zahradu s 13. století studnu, dětským koutem a širokou paletu zelenin a léčivých rostlin.


Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home – podrobné informace & rezervace »

Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Arques-la-Bataille, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Arques-la-Bataille. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 1 Place Pierre Desceliers ve městě Arques-la-Bataille, Dieppe, Seine-Maritime, Haute-Normandie, Francie – viz mapa Arques-la-Bataille ».

Hotely blízko hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille

Hotely v okolí hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Arques-la-Bataille

Velká letiště blízko hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille

Letiště blízko hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Chambres d'Hôtes Arch'Angels Home hotel Arques-la-Bataille. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.