3D mapa Les Batignolles

Satelitní mapa Les Batignolles

název bez diakritiky: Les Batignolles
správní zařazení: Paris-17E, Paris, Ile-de-France, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 53' 0" North, 2° 19' 0" East

Les Batignolles a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Les BatignollesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Les Batignolles. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Les Batignolles, administrativně je místo zařazeno do oblasti Paris-17E, Paris, Ile-de-France, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 53' 0" North, 2° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Les Batignolles v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Les Batignolles

Hotely Les Batignolles: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Les Batignolles: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Les Batignolles, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Les Batignolles Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Les Batignolles. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Les Batignolles

3D mapa Les Batignolles v Google Earth

satelitní 3D mapa Les Batignolles, Francie

3D mapa Les BatignollesGoogle Earth – podívejte se na Les Batignolles z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Les Batignolles dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Les Batignolles shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Les Batignolles, Francie v Google Earth »

Letiště Les Batignolles a okolí

Letiště ve městě Les Batignolles a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Les Batignolles říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Les Batignolles (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Les Batignolles a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Les Batignolles

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Les Batignolles: textový odkaz

satelitní mapu Les Batignolles: obrázkový odkaz

satelitní mapu Les Batignolles

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Les Batignolles: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Les Batignolles: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Les Batignolles: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Blotiere v oblasti Orleans, Loiret, Centre, Francie
  2. Madar Shah v oblasti Esfahan, Írán
  3. Madanpur v oblasti Dhaka Zila, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Montouvrard v oblasti Grenoble, Isere, Rhone-Alpes, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.