3D satelitní mapa Ivry-sur-Seine v Google Earth

název bez diakritiky: Ivry-sur-Seine
správní zařazení: Creteil, Val-de-Marne, Ile-de-France, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 49' 0" North, 2° 23' 0" East

Google Earth: Ivry-sur-Seine a okolí

Google Earth – mapa Ivry-sur-SeineVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Ivry-sur-Seine. Zobrazené místo je známé jako Ivry-sur-Seine, administrativně se řadí do oblasti Creteil, Val-de-Marne, Ile-de-France, Francie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 48° 49' 0" North, 2° 23' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Ivry-sur-Seine: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Ivry-sur-Seine on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ivry-sur-Seine: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ivry-sur-Seine, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ivry-sur-Seine Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ivry-sur-Seine. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Ivry-sur-Seine v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Ivry-sur-Seine v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Ivry-sur-Seine Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Ivry-sur-Seine shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Ivry-sur-Seine. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Ivry-sur-Seine a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ivry-sur-Seine říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ivry-sur-Seine (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Ivry-sur-Seine a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Glen Eden v oblasti Butler County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Ishlaq v oblasti East Azarbayejan, Írán
  3. Ban Phahom v oblasti Vangvieng, Vientiane, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.