loading

Perols hotely: Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols

Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions

základní informace

třída: **
adresa hotelu: route de Carnon - Parc des Expos, 34470 Perols
zeměpisná poloha: 43° 34' 26" severní šířky, 3° 56' 52" východní délky
oblast: Montpellier, Herault, Languedoc-Roussillon, Francie
počet pokojů: 74

popis hotelu

Balladins Confort hotelu vám teplo a individuální vítána. V hotelu je ideální pro pobyt s přáteli nebo rodinou a mít dobrý čas. Města Montpellier je 5 minut pryč, Carnon, Palavas a pláže jsou 3 minut pryč.


Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions – podrobné informace & rezervace »

Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Perols, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Perols. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese route de Carnon - Parc des Expos ve městě Pérols, Montpellier, Herault, Languedoc-Roussillon, Francie – viz mapa Pérols ».

Hotely blízko hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols

Hotely v okolí hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Perols

Velká letiště blízko hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols

Letiště blízko hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Balladins Montpellier Perols Parc Des Expositions hotel Perols. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.