loading

Lacroix-sur-Meuse hotely: Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse

Auberge de la Peche a la Truite

základní informace

třída: **
adresa hotelu: Route de Seuzey, 55300 Lacroix Sur Meuse
zeměpisná poloha: 48° 58' 37" severní šířky, 5° 30' 39" východní délky
oblast: Commercy, Meuse, Lorraine, Francie
počet pokojů: 7

popis hotelu

Auberge de la PECHE la Truite se nachází v Lacroix Sur Meuse v Parc naturel regionální de Lorraine. Nabízí terasu a květinovou zahradu s rybníkem 6 pstruhů. Každý pokoj má jednoduchý dekor a výhled na Forrest.


Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Auberge de la Peche a la Truite – podrobné informace & rezervace »

Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lacroix-sur-Meuse, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lacroix-sur-Meuse. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Route de Seuzey ve městě Lacroix-sur-Meuse, Commercy, Meuse, Lorraine, Francie – viz mapa Lacroix-sur-Meuse ».

Hotely blízko hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse

Hotely v okolí hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Lacroix-sur-Meuse

Velká letiště blízko hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse

Letiště blízko hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Auberge de la Peche a la Truite hotel Lacroix-sur-Meuse. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.