loading

Onet-le-Chateau hotely: Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau

Aux Berges de l'Aveyron - Logis International

základní informace

třída: **
adresa hotelu: La Roquette, 12850 Onet-Le-Chateau
zeměpisná poloha: 44° 22' 12" severní šířky, 2° 37' 53" východní délky
oblast: Rodez, Aveyron, Midi-Pyrenees, Francie
počet pokojů: 14

popis hotelu

Nachází se poblíž Rodez, Aveyron v blízkosti řeky a čelí La Roquette hrad, La Rocade nabízí komfortní pokoje s funkčními dekor a satelitní TV. V hotelu je tradiční restauraci.


Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Aux Berges de l'Aveyron - Logis International – podrobné informace & rezervace »

Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Onet-le-Chateau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Onet-le-Chateau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese La Roquette ve městě Onet-le-Château, Rodez, Aveyron, Midi-Pyrenees, Francie – viz mapa Onet-le-Château ».

Hotely blízko hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau

Hotely v okolí hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Onet-le-Chateau

Velká letiště blízko hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau

Letiště blízko hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Aux Berges de l'Aveyron - Logis International hotel Onet-le-Chateau. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.