3D mapa Feignies

Satelitní mapa Feignies

název bez diakritiky: Feignies
správní zařazení: Avesnes-sur-Helpe, Nord, Nord-Pas-de-Calais, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 18' 0" North, 3° 55' 0" East

Feignies a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa FeigniesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Feignies. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Feignies, administrativně je místo zařazeno do oblasti Avesnes-sur-Helpe, Nord, Nord-Pas-de-Calais, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 18' 0" North, 3° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Feignies v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Feignies

Hotely Feignies: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Feignies: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Feignies, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Feignies Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Feignies. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Feignies

3D mapa Feignies v Google Earth

satelitní 3D mapa Feignies, Francie

3D mapa FeigniesGoogle Earth – podívejte se na Feignies z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Feignies dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Feignies shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Feignies, Francie v Google Earth »

Letiště Feignies a okolí

Letiště ve městě Feignies a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Feignies říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Feignies (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Feignies a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Feignies

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Feignies: textový odkaz

satelitní mapu Feignies: obrázkový odkaz

satelitní mapu Feignies

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Feignies: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Feignies: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Feignies: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alwyns Kop v oblasti Quthing, Lesotho
  2. Nikolchovtsi v oblasti Gabrovo, Bulharsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.