loading

Brie-sous-Archiac hotely: Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac

Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches

základní informace

třída:
adresa hotelu: 29, chemin du Dagneau, 17520 Brie sous Archiac
zeměpisná poloha: 45° 28' 45" severní šířky, 0° 18' 34" západní délky
oblast: Jonzac, Charente-Maritime, Poitou-Charentes, Francie
počet pokojů: 3

popis hotelu

Penzion Clos des Pierres Blanches se nachází v Brie-sous-Archiac v oblasti námořní Charente. Nabízí venkovní bazén s terasou zařízené a internet zdarma zařízení.


Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches – podrobné informace & rezervace »

Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Brie-sous-Archiac, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Brie-sous-Archiac. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 29, chemin du Dagneau ve městě Brie-sous-Archiac, Jonzac, Charente-Maritime, Poitou-Charentes, Francie – viz mapa Brie-sous-Archiac ».

Hotely blízko hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac

Hotely v okolí hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Brie-sous-Archiac

Velká letiště blízko hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac

Letiště blízko hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Chambre d'hôtes Clos des Pierres Blanches hotel Brie-sous-Archiac. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.