loading

Poitou-Charentes: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Poitou-Charentes

Hotely Poitou-Charentes – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Poitou-Charentes. Další města v oblasti Poitou-Charentes – viz mapa Poitou-Charentes.

Rezervujte si hotel Poitou-Charentes on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Poitou-Charentes. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Poitiers

Poitiers leží v oblasti Poitiers, Vienne, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Poitiers).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Poitiers (navštivte průvodce hotely Poitiers pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Poitiers je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Poitiers

další hotely Poitiers »
Grand Hôtel: fotografie

Grand Hôtel ***

Le Grand Hotel se nachází v centru malebné Poitiers, hlavní město departementu Vienne, která se definuje její starobylé architektury románského období.

Hôtel de l'Europe: fotografie

Hôtel de l'Europe ***

Nachází se v samém srdci Poitiers, Hotel de l'Europe je jen 15-minut jízdy od Futuroscope. Hotel má nádvoří, zahrady a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

Séjours & Affaires Poitiers Lamartine: fotografie

Séjours & Affaires Poitiers Lamartine **

Rezidence se nachází v blízkosti vlakového nádraží, několik minut jízdy od Futuroscope. To je dobře, protože mnohé autobusové linky zastávka těsně mimo bydliště. Residhome Poitiers-Lamartine vlastnosti plně vybavené apartmány.

Hotely Cognac

Cognac leží v oblasti Cognac, Charente, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Cognac).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Cognac (navštivte průvodce hotely Cognac pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cognac je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Cognac

další hotely Cognac »
Arcantis Hotel Heritage: fotografie

Arcantis Hotel Heritage **

Hotel se nachází v blízkosti historického centra města, koňak lihovar a La Salamandre kongresového centra, a to vás přivítá v budově pocházející z poloviny 19. století.

Arcantis La Résidence: fotografie

Arcantis La Résidence **

Nachází se v blízkosti historického centra města Cognac, v blízkosti Maisons de Cognac a La Salamandre kongresové centrum se Arcantis La Résidence nabízí pohodlné a dobře vybavených pokojích-.

Domaine du Breuil: fotografie

Domaine du Breuil ***

Nastavte v krásné 7-ha parku, tento bývalý hrad 19. století, je nyní osobitý hotel s moderním zařízením, maison d'hôtes atmosférou a panoramatickým výhledem Charente údolí.

Hotely Saint-Martin-de-Ré

Saint-Martin-de-Ré leží v oblasti la Rochelle, Charente-Maritime, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Saint-Martin-de-Ré).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Saint-Martin-de-Re (navštivte průvodce hotely Saint-Martin-de-Ré pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint-Martin-de-Re je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Saint-Martin-de-Re

další hotely Saint-Martin-de-Ré »
Hôtel De Toiras: fotografie

Hôtel De Toiras *****

Nachází se u vchodu do přístavu Saint Martin de Ré, historické město Ile de Ré, tento hotel nabízí pohodlí, luxus a šarm.

Pierre & Vacances Palais des Gouverneurs: fotografie

Pierre & Vacances Palais des Gouverneurs ****

Nachází se v bývalé Palais des Gouverneurs v soukromém pak, v bezprostřední blízkosti centra města, 250 m od přístavu a temperamentní nábřeží, je pohodlné bydlení se skládá z paláce (klasické budovy) a ze dvou příloh, postavený v. ..

Le Clos Saint-Martin Hôtel & Spa: fotografie

Le Clos Saint-Martin Hôtel & Spa ****

V blízkosti přístavu, uvnitř hradeb v Vauban, v blízkosti restaurací a obchodů, Le Clos Saint-Martin nabízí stylové a elegantní pokoje a apartmány v půvabné přímořské atmosféry.

Hotely Chasseneuil-du-Poitou

Chasseneuil-du-Poitou leží v oblasti Poitiers, Vienne, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Chasseneuil-du-Poitou).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Chasseneuil-du-Poitou (navštivte průvodce hotely Chasseneuil-du-Poitou pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Chasseneuil-du-Poitou je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Chasseneuil-du-Poitou

další hotely Chasseneuil-du-Poitou »
Inter Hotel Altéora site du Futuroscope: fotografie

Inter Hotel Altéora site du Futuroscope ***

Tento hotel se nachází v dosahu z tematického parku Futuroscope, největší svého druhu v Evropě. Naše Inter Hotel je pouhých 15 km od Poitiers.

Campanile Hotel Poitiers Nord Chasseneuil: fotografie

Campanile Hotel Poitiers Nord Chasseneuil ***

Nachází se severně od Poitiers, se snadným přístupem z E05/A10 dálnice a státní silnice N10, je to Campanile minut jízdy autem od multimediálních Futuroscope zábavního parku.

Campanile Poitiers - Site du Futuroscope: fotografie

Campanile Poitiers - Site du Futuroscope ***

Nachází se v blízkosti Futuroscope, 5 minut od Kongresového centra, tento hotel nabízí bezplatné Wi-Fi přístup na internet a parkování zdarma. Pokoje jsou vybaveny-plochou obrazovkou a queen-size postele.

Hotely Saintes

Saintes leží v oblasti Saintes, Charente-Maritime, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Saintes).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Saintes (navštivte průvodce hotely Saintes pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saintes je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Saintes

další hotely Saintes »
Hotel de L'Avenue: fotografie

Hotel de L'Avenue **

Nachází se v centru města, 5 minut chůze od vlakového nádraží a L'Abbaye Aux Dames, hotel nabízí pokoje s individuální dekorem.

Relais du Bois Saint Georges: fotografie

Relais du Bois Saint Georges ***

S jeho vnitřní bazén a 7-ha park, Relais du Bois Saint-Georges nabízí celkem zážitek. Všechny pokoje mají vlastní styl, v závislosti na tématu.

Comfort Hotel Saintes: fotografie

Comfort Hotel Saintes ***

Přibližně 40 kilometrů od pobřeží Atlantiku, Relais Fasthotel nabízí pohodlnou základnu, z níž si můžete vychutnat v malebném kraji Poitou-Charentes. Prostorné pokoje jsou všechny letecké-upraven a vybaven vybaveny zařízením.

Hotely Niort

Niort leží v oblasti Niort, Deux-Sevres, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Niort).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Niort (navštivte průvodce hotely Niort pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Niort je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Niort

další hotely Niort »
P'tit Dej-Hotel Du Parc: fotografie

P'tit Dej-Hotel Du Parc **

Hotel Du Parc se nachází v centru Niort, 5-minut chůze od centrálního náměstí, Place de la Brèche. Nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

All Seasons Niort Centre: fotografie

All Seasons Niort Centre ***

Tento Logis se nachází v Niort, kousek od centra města. To má en-suite pokoje s TV se satelitním příjmem, výtah, přístup a bezplatné Wi-Fi je k dispozici v hotelu veřejných prostorách.

Kyriad Niort: fotografie

Kyriad Niort ***

Tento hotel Kyriad, který se nachází pouhých 5 kilometrů od historického centra města Niort, nabízí kvalitu a komfort. Můžete si vybrat ze dvou-, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, všechny nově zrekonstruované nabídnout moderní-denní komfort a útulné dekor.

Hotely Angoulême

Angoulême leží v oblasti Angouleme, Charente, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Angoulême).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Angouleme (navštivte průvodce hotely Angoulême pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Angouleme je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Angouleme

další hotely Angoulême »
Arcantis Hôtel d'Orléans: fotografie

Arcantis Hôtel d'Orléans **

Na okraji Loiry, která se nachází v 5-ha parku, Arcantis Hote dOrléans nabízí kvalitní ubytování a vás zve na poetické kouzlo z Val de Loire.

Hotel Epi d'Or: fotografie

Hotel Epi d'Or **

Epi d'Or hotel v Angouleme nabízí pohodlné a cenově dostupný 2-hvězdičkové ubytování v blízkosti pěší ulice, kde můžete poznávat kulturu a dědictví města.

Mercure Angoulême Hôtel de France: fotografie

Mercure Angoulême Hôtel de France ****

Nachází se v centru Angoulême se Angoulême Hôtel Mercure de France nabízí pohodlné a dobře vybavených pokojích-. Mercure Angoulême Hôtel de France rysy pivnice s venkovní terasou a krásné přátelské bar.

Hotely Royan

Royan leží v oblasti Rochefort, Charente-Maritime, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Royan).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Royan (navštivte průvodce hotely Royan pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Royan je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Royan

další hotely Royan »
Arcantis Hôtel Belle Vue: fotografie

Arcantis Hôtel Belle Vue **

V ideálním případě se nachází mezi PONTAILLAC Casino a centrum města Royan, hotel nabízí nádherný výhled na záliv Ponitllac. Plně vybavený, prostorný a útulný, v hotelu 27 pokojů vítáme Vás v teple dekorem.

Hotel Residence De Rohan: fotografie

Hotel Residence De Rohan ***

Nachází se na okraji moře, s přímým přístupem na pláž, a uvelebil se v centru velkého parku, tento půvabný hotel nabízí prostorné a elegantní pokoje.

Grand Hôtel De La Plage: fotografie

Grand Hôtel De La Plage ***

Bydliště 30. let se nachází v nádherné místo s výhledem na moře a kasina, dva kroky od velké bílé písčité pláže a nákupních střediscích.

Hotely La Rochelle

La Rochelle leží v oblasti la Rochelle, Charente-Maritime, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa La Rochelle).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely La Rochelle (navštivte průvodce hotely La Rochelle pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa La Rochelle je na samostatné stránce.

Vybrané hotely La Rochelle

další hotely La Rochelle »
Appart'hôtel Topotel Archipel: fotografie

Appart'hôtel Topotel Archipel ****

Set 2,5 km od pláže a 600 metrů od přístavu, APPART'HOTEL ARCHIPEL nabízí elegantní nastavení pro pobyt rodiny, sólo výlet nebo romantický únik v La Rochelle.

Mercure La Rochelle Vieux Port Sud: fotografie

Mercure La Rochelle Vieux Port Sud ****

Hotel se nachází na vnějším přístavu na Old Harbour, vedle nového akvária a mezi historickém centru La Rochelle a nový přístav oblasti.

Privilège L'Escale Marine: fotografie

Privilège L'Escale Marine ***

Nachází se v La Rochelle, vedle Port des Minimes, je místem, nabízí krytý vyhřívaný bazén a dobře bytost centrum s fitness, masáže na vyžádání a hammam. Je to 5 minut chůze od Aquarium a Port Vieux.

Hotely Rochefort

Rochefort leží v oblasti Rochefort, Charente-Maritime, Poitou-Charentes, Francie (viz mapa Rochefort).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Rochefort (navštivte průvodce hotely Rochefort pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Rochefort je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Rochefort

další hotely Rochefort »
Logis Caravelle: fotografie

Logis Caravelle **

Hotel se nachází v klidné ulici v centru města v Rochefort, v blízkosti Kongresového centra a v pěší vzdálenosti od hlavních turistických místech města.

La Corderie Royale: fotografie

La Corderie Royale ***

Hotel se nachází v krásné zemi, kterým se na břehu řeky Charente, v blízkosti obchodního a kulturního centra Rochefort.

Le Plaisance: fotografie

Le Plaisance

V hotelové restauraci Le Plaisance Vítá vás přímo naproti termální koupele Rochefort, pouhých 150 metrů od vlakového nádraží a 50 metrů od přístavu. Vyznačuje jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje vybavené veškerým moderním komfortem.

Hotely Poitou-Charentes: rezervace ubytování

Poloha oblasti Poitou-Charentes

– viz mapa Poitou-Charentes »

Poitou-Charentes leží ve státě Francie.

Rezervace ubytování: Poitou-Charentes – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Poitou-Charentes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Poitou-Charentes.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Poitou-Charentes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Poitou-Charentes – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Poitou-Charentes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.