loading

Mignaloux-Beauvoir hotely: Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir

Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: 635 Route De Beauvoir, 86550 Mignaloux-Beauvoir
zeměpisná poloha: 46° 32' 42" severní šířky, 0° 24' 36" východní délky
oblast: Poitiers, Vienne, Poitou-Charentes, Francie
počet pokojů: 45

popis hotelu

Manoir de Beauvoir se nachází v oblasti populární milovníky přírody, na dveře do Poitiers. Zámek je viktoriánský styl architektury. Modernosti a tradice se odráží v architektuře webu.


Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir – podrobné informace & rezervace »

Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mignaloux-Beauvoir, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mignaloux-Beauvoir. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 635 Route De Beauvoir ve městě Mignaloux-Beauvoir, Poitiers, Vienne, Poitou-Charentes, Francie – viz mapa Mignaloux-Beauvoir ».

Hotely blízko hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir

Hotely v okolí hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Mignaloux-Beauvoir

Velká letiště blízko hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir

Letiště blízko hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Hôtel Best Western Le Manoir de Beauvoir hotel Mignaloux-Beauvoir. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.