loading

Provence-Alpes-Cote dAzur: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur

Luxusní hotely Provence-Alpes-Cote dAzur – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur. Další města v oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur – viz mapa Provence-Alpes-Cote dAzur.

Rezervujte si luxusní hotel Provence-Alpes-Cote dAzur on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Luxusní hotely Marseille

Marseille leží v oblasti Marseille, Bouches-du-Rhone, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Marseille).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Marseille (navštivte průvodce luxusní hotely Marseille pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Marseille je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Marseille

další hotely Marseille »
Sofitel Marseille Vieux-Port: fotografie

Sofitel Marseille Vieux-Port *****

Pravděpodobně nejlepší adresa ve městě, který se nachází v srdci nejstarší přístav ve Francii, Sofitel Vieux Port je mezipřistání mezi Riviera, Camargue a Luberon.

App-Arte Marseille Vieux-Port: fotografie

App-Arte Marseille Vieux-Port *****

Nachází se v historickém centru Marseille, 20 metrů od starého přístavu a 350 metrů od stanice metra Vieux Port Tento moderní apartmán je klimatizovaný a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Suite Affaire Marseille Vieux-Port: fotografie

Suite Affaire Marseille Vieux-Port ****

Tato aféra Suite se nachází hned vedle radnice ve starém přístavu Marseille. Nabízí vzduch-stabilizuje pokojů s vlastní koupelnou, ploché obrazovky-TV a Wi-Fi. Prostorné apartmány jsou všechny mají kuchyňský kout s ledničkou a ...

Luxusní hotely Avignon

Avignon leží v oblasti Avignon, Vaucluse, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Avignon).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Avignon (navštivte průvodce luxusní hotely Avignon pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Avignon je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Avignon

další hotely Avignon »
La Mirande: fotografie

La Mirande *****

Tento luxusní hotel, z roku 1309, se nachází v centru města Avignon. Nabízí 18. století osvícenství stylu pokoje s výhledem do antické okna s výhledem na Palais des Papes.

Hôtel Cloitre Saint Louis Avignon: fotografie

Hôtel Cloitre Saint Louis Avignon ****

Tato historická 16.-století, bývalý náboženské noviciate, je nyní velkolepý 4-hvězdičkový hotel se nachází ve starém městě v Avignonu.

Hôtel de l'Horloge: fotografie

Hôtel de l'Horloge ****

Tento hotel, zasazená do 19. století, která vyzařuje šarm a charakter, má výhled na malebné náměstí Place de l'Horloge v samém centru Avignonu.

Luxusní hotely Arles

Arles leží v oblasti Arles, Bouches-du-Rhone, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Arles).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Arles (navštivte průvodce luxusní hotely Arles pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Arles je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Arles

další hotely Arles »
Mercure Arles Camargue: fotografie

Mercure Arles Camargue ****

V ideálním případě se nachází naproti Kongresového centra a 5 minut od centra města, v hotelu vás přivítá u Camargue Regionální přírodní park.

Résidence Club Maeva Les Mazets De Camargue: fotografie

Résidence Club Maeva Les Mazets De Camargue ****

Nastavte u vchodu do majetku Maeva Camargue, sídlí tvořen semi-detašované vily shromáždil na malé osady.

L'Hôtel Particulier: fotografie

L'Hôtel Particulier ****

L'Hôtel particulier se nachází v srdci nejstarší čtvrti Arles, s názvem "La Roquette". Toto 18. století rezidence byla dříve vlastnil "Baron de Chartrouse". Všechny pokoje nabízejí dnešní vybavenost: Kabelová televize, přístup na internet, vzduch ...

Luxusní hotely Saint-Tropez

Saint-Tropez leží v oblasti Draguignan, Var, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Saint-Tropez).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Saint-Tropez (navštivte průvodce luxusní hotely Saint-Tropez pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint-Tropez je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Saint-Tropez

další hotely Saint-Tropez »
Villa Marie: fotografie

Villa Marie *****

Romantické a luxusní vila Marie je úžasný výhled na záliv Pampelonne a krásné pláže. Užijte si 4-hvězdičkový zařízení v této ideální polohu v Saint-Tropez. Pokoje jsou zdobeny pozornost do nejmenších detailů.

Château De La Messardiere: fotografie

Château De La Messardiere *****

Tento 5-hvězdičkový zámek je na svahu s výhledem Pampelonne Bay, a 20-ti minut chůze od centra Saint Tropez. To se odehrává v 25-akr místě a nabízí vyhřívaný bazén zrcadlo a lázně.

La Bastide De St Tropez: fotografie

La Bastide De St Tropez *****

Tento elegantní rezidence nabízí zahradní terasa s lehátky podél bazénu. Vychutnejte si kvalitní jídlo ze Středomoří šéfkuchař v restauraci. Využijte bezplatné parkování.

Luxusní hotely Gassin

Gassin leží v oblasti Draguignan, Var, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Gassin).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Gassin (navštivte průvodce luxusní hotely Gassin pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Gassin je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Gassin

další hotely Gassin »
Domaine de l'Astragale: fotografie

Domaine de l'Astragale *****

Domaine De L'ASTRAGALE se nachází v Saint-Tropez, 200 m od moře a 800 metrů od přístavu. Nabízí relaxační zahradě a impozantní venkovní bazén.

Villa Belrose: fotografie

Villa Belrose *****

Vila Belrose poskytuje personalizované služby, gastronomické dokonalosti a krásy luxusní středisko v nádherné atmosféře. Je to jen 5 minut od Saint Tropez na francouzské riviéře.

Le Mas De Chastelas: fotografie

Le Mas De Chastelas ****

Le Mas De Chastelas hotel se nachází na poloostrově St Tropez, obklopen zahradou a parkem. Hotel nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

Luxusní hotely Antibes

Antibes leží v oblasti Grasse, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Antibes).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Antibes (navštivte průvodce luxusní hotely Antibes pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Antibes je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Antibes

další hotely Antibes »
Cap d'Antibes Beach Hotel: fotografie

Cap d'Antibes Beach Hotel *****

Mezi Cannes a Nice, Cap d Antibes Beach Hotel se nachází pouhých 25 minut od mezinárodního letiště Nice. Tento Boutique hotel nabízí ideální kulisu si přestávku ve Středozemním moři.

La Villa D'anaïte: fotografie

La Villa D'anaïte ****

Villa D'ANAÏTE se nachází v Antibes, 1,5 km od přístavu a přístav. Má venkovní bazén a každý byt má balkon, vlastní koupelna a TV.

La Villa D'Anaïte: fotografie

La Villa D'Anaïte ****

Featuring velká zahrada a venkovní bazén, La Villa d'Anaite nabízí 4-hvězdičkový vzduch-stabilizuje ubytování v soukromé bydlení, méně než 2 km od starého přístavu a pláže.

Luxusní hotely Saint-Rémy-de-Provence

Saint-Rémy-de-Provence leží v oblasti Arles, Bouches-du-Rhone, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Saint-Rémy-de-Provence).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Saint-Remy-de-Provence (navštivte průvodce luxusní hotely Saint-Rémy-de-Provence pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint-Remy-de-Provence je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Saint-Remy-de-Provence

další hotely Saint-Rémy-de-Provence »
Le Vallon de Valrugues & Spa: fotografie

Le Vallon de Valrugues & Spa *****

Nachází se uprostřed Provence a jen 800 metrů od Saint-Remy, tento renovovaný hotel nabízí pokoje s výhledem na údolí Alpilles nebo v Avignonu.

Hotel Château Des Alpilles: fotografie

Hotel Château Des Alpilles *****

Chlouba bazén, Hotel Chateau des Alpilles vás přivítá v luxusním prostředí. Odehrává se v 19. století-rezidenci v centru století-starý park.

Chateau De Roussan: fotografie

Chateau De Roussan ****

Chateau de Roussan je 17th-století zámek obklopený parkem 6 ha. Nabízí 4-star ubytování, restaurace a bezplatné on-site parking. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu.

Luxusní hotely Cannes

Cannes leží v oblasti Grasse, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Cannes).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Cannes (navštivte průvodce luxusní hotely Cannes pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Cannes je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Cannes

další hotely Cannes »
Hôtel Martinez: fotografie

Hôtel Martinez *****

Luxusní hotel má výsadní postavení v Cannes na Croisette (nábřeží). Vyznačuje se skvělou-plně vybavených pokojů a apartmá, s výhledem na kopec, Cannes či na moře.

InterContinental Carlton Cannes: fotografie

InterContinental Carlton Cannes *****

V ideálním případě se nachází v Cannes, na jedné z nejznámějších cest ve Francii, Croisette, v pěší vzdálenosti od Palais des Festivals, luxusní hotel provozuje vkusně zařízené pokoje a apartmány a také soukromá pláž.

Majestic Barrière: fotografie

Majestic Barrière *****

V ideálním případě se nachází na Croisette a čelí Palais des Festivals, tento luxusní hotel je skutečným klenotem v Riviera. Obklopen zahradou plnou květin, Majestic Barrière Vás vítá na své svět vytříbenosti a pohodlí.

Luxusní hotely Aix-en-Provence

Aix-en-Provence leží v oblasti Aix-en-Provence, Bouches-du-Rhone, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Aix-en-Provence).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Aix-en-Provence (navštivte průvodce luxusní hotely Aix-en-Provence pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Aix-en-Provence je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Aix-en-Provence

další hotely Aix-en-Provence »
Le Pigonnet: fotografie

Le Pigonnet *****

V hotelu je 18th-století zámek se nachází pouhých 800 metrů od centra Aix-en-Provence, v srdci krásné 2-akr zahrada osázená květinami a kaštany.

Adagio Aix-en-Provence Centre: fotografie

Adagio Aix-en-Provence Centre ****

V ideálním případě se nachází v klidné ulici v centru v Aix-en-Provence, v blízkosti fontány a kavárnách Cours Mirabeau, Adagio City nabízí pohodlné, dobře vybavené-studia a apartmány.

Royal Mirabeau: fotografie

Royal Mirabeau ****

Nachází se v krásné přírodní okolí, nedaleko Aix-en-Provence. Nabízí velmi atraktivní a moderní ubytování s ničím nerušený výhled na golfové hřiště a krajiny.

Luxusní hotely Nice

Nice leží v oblasti Nice, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie (viz mapa Nice).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Nice (navštivte průvodce luxusní hotely Nice pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nice je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Nice

další hotely Nice »
Palais de la Mediterranee: fotografie

Palais de la Mediterranee *****

Ideálně nastavit na slavné Promenade des Anglais, s výhledem Baie des Anges a tyrkysovým mořem, prestižní hotel má stále své nádherné bílé ve stylu art deco fasádou a byla obnovena do své původní nádhery.

Boscolo Exedra Nice: fotografie

Boscolo Exedra Nice *****

The Boscolo Exedra se nachází v centru města, na jedné z nejzelenějších bulváry z Nice je. To se může pochlubit luxusní a moderní pokoje, lázně, fitness centrum a krytý bazén.

Hotel Negresco: fotografie

Hotel Negresco *****

Slavnostně otevřena v roce 1913 a uvedena jako národní kulturní památkou, Hotel Negresco je soukromě vlastněná-Belle Epoque palác se nachází na slavné Promenade des Anglais, s výhledem na záliv Angels.

Luxusní hotely Provence-Alpes-Cote dAzur: rezervace ubytování

Poloha oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur

– viz mapa Provence-Alpes-Cote dAzur »

Provence-Alpes-Cote dAzur leží ve státě Francie.

Rezervace ubytování: Provence-Alpes-Cote dAzur – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled luxusních hotelů v oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Provence-Alpes-Cote dAzur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.