3D mapa Sauveterre

Satelitní mapa Sauveterre

název bez diakritiky: Sauveterre
správní zařazení: Avignon, Vaucluse, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 2' 0" North, 4° 48' 0" East

Sauveterre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SauveterreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sauveterre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sauveterre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Avignon, Vaucluse, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 2' 0" North, 4° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sauveterre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sauveterre

Hotely Sauveterre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sauveterre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sauveterre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sauveterre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sauveterre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sauveterre

3D mapa Sauveterre v Google Earth

satelitní 3D mapa Sauveterre, Francie

3D mapa SauveterreGoogle Earth – podívejte se na Sauveterre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sauveterre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sauveterre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sauveterre, Francie v Google Earth »

Letiště Sauveterre a okolí

Letiště ve městě Sauveterre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sauveterre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sauveterre (Francie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sauveterre a celou oblast Francie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sauveterre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sauveterre: textový odkaz

satelitní mapu Sauveterre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sauveterre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sauveterre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sauveterre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sauveterre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pouille-les-Coteaux v oblasti Anceins, Loire-Atlantique, Pays-de-la-Loire, Francie
  2. Greenbank v oblasti New Castle County, Delaware, Spojené státy americké
  3. Xiaoyan v oblasti Feidong, Anhui, Čína
  4. Yokorea I v oblasti Gboguhe, Daloa, Pobřeží slonoviny
  5. Taesong v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.