loading

Villeneuve-les-Avignon hotely: Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon

Best Western Hostellerie La Magnaneraie

základní informace

třída: ****
adresa hotelu: 37 Rue Du Camp De Bataille, 30400 Villeneuve Les Avignon
zeměpisná poloha: 43° 57' 59" severní šířky, 4° 47' 17" východní délky
oblast: Avignon, Vaucluse, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie
počet pokojů: 32

popis hotelu

Uhnízděný na výšinách historické vesnice Villeneuve lez Avignonu, v bývalém paláci kardinála, 4-star hotel-restaurant představuje 32 pokojích a apartmánech s tematickým interiérového designu.


Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Best Western Hostellerie La Magnaneraie – podrobné informace & rezervace »

Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Villeneuve-les-Avignon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Villeneuve-les-Avignon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 37 Rue Du Camp De Bataille ve městě Villeneuve-lès-Avignon, Avignon, Vaucluse, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie – viz mapa Villeneuve-lès-Avignon ».

Hotely blízko hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon

Hotely v okolí hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Villeneuve-les-Avignon

Velká letiště blízko hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon

Letiště blízko hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Best Western Hostellerie La Magnaneraie hotel Villeneuve-les-Avignon. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.