loading

Bonne-sur-Menoge hotely: Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge

Hôtel Balladins Annemasse / Bonne

základní informace

třída: **
adresa hotelu: 296 Avenue Leman, La Saulaie, 74380 Bonne
zeměpisná poloha: 46° 10' 16" severní šířky, 6° 18' 54" východní délky
oblast: Saint-Julien-en-Genevois, Haute-Savoie, Rhone-Alpes, Francie
počet pokojů: 36

popis hotelu

The Balladins Annemasse se nachází 15 minut jízdy od centra Ženevy, 6 km od Annemasse na cestě do Les Gets a Morzine a 2 km od výjezdu 15 na A40.


Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Hôtel Balladins Annemasse / Bonne – podrobné informace & rezervace »

Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bonne-sur-Menoge, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bonne-sur-Menoge. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese 296 Avenue Leman, La Saulaie ve městě Bonne-sur-Ménoge, Saint-Julien-en-Genevois, Haute-Savoie, Rhone-Alpes, Francie – viz mapa Bonne-sur-Ménoge ».

Hotely blízko hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge

Hotely v okolí hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Bonne-sur-Menoge

Velká letiště blízko hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge

Letiště blízko hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Hôtel Balladins Annemasse / Bonne hotel Bonne-sur-Menoge. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.