loading

Saint-Cyr-les-Vignes hotely: Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes

Chambres d'hôtes Le Presbytère

základní informace

třída:
adresa hotelu: Le Bourg, 42210 Saint Cyr Les Vignes
zeměpisná poloha: 45° 40' 37" severní šířky, 4° 18' 1" východní délky
oblast: Montbrison, Loire, Rhone-Alpes, Francie
počet pokojů: 5

popis hotelu

Nastavte ve zrekonstruované budově z 18., je tato B & B se nachází na úpatí pohoří Lyonnais, s výhledem na pole a FOREZ hory.


Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Chambres d'hôtes Le Presbytère – podrobné informace & rezervace »

Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Saint-Cyr-les-Vignes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Saint-Cyr-les-Vignes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Le Bourg ve městě Saint-Cyr-les-Vignes, Montbrison, Loire, Rhone-Alpes, Francie – viz mapa Saint-Cyr-les-Vignes ».

Hotely blízko hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes

Hotely v okolí hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Saint-Cyr-les-Vignes

Velká letiště blízko hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes

Letiště blízko hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Chambres d'hôtes Le Presbytère hotel Saint-Cyr-les-Vignes. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.