loading

Villars hotely: Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel

Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse

základní informace

třída: **
adresa hotelu: Rue De L'artisanat, Lieu Dit La Goutte, 42390 Villars La Terrasse
zeměpisná poloha: 45° 28' 8" severní šířky, 4° 22' 1" východní délky
oblast: Saint-Etienne, Loire, Rhone-Alpes, Francie
počet pokojů: 89

popis hotelu

Stanovené v Saint Etienne, vedle Lyonu, je oblast, geograficky sjednoceni s Massif Central, druhá metropole Rhône-Alpes region, který dosáhne výšky 600 metrů.


Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse – podrobné informace & rezervace »

Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Villars, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Villars. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Rue De L'artisanat, Lieu Dit La Goutte ve městě Villars, Saint-Etienne, Loire, Rhone-Alpes, Francie – viz mapa Villars ».

Hotely blízko hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel

Hotely v okolí hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Villars

Velká letiště blízko hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel

Letiště blízko hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Campanile St Etienne Centre - Villars La Terrasse hotel. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.