loading

Colombier-Saugnieu hotely: Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu

Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: Aéroport Lyon St-Exupéry - Espace Fret, 69125 Colombier-Saugnieu
zeměpisná poloha: 45° 43' 0" severní šířky, 5° 4' 23" východní délky
oblast: Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie
počet pokojů: 83

popis hotelu

Nachází se 800 metrů od Lyon Satolas Saint-Exupéry Airport, vychutnat v pohodlí 2-hvězdičkový hotel, který byl úplně renovovaný v červenci 2008.


Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry – podrobné informace & rezervace »

Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colombier-Saugnieu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colombier-Saugnieu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Aéroport Lyon St-Exupéry - Espace Fret ve městě Colombier-Saugnieu, Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie – viz mapa Colombier-Saugnieu ».

Hotely blízko hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu

Hotely v okolí hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Colombier-Saugnieu

Velká letiště blízko hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu

Letiště blízko hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Kyriad Lyon Aéroport Saint Exupéry hotel Colombier-Saugnieu. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.