loading

Saint-Laurent-de-Mure hotely: Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure

Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery

základní informace

třída: **
adresa hotelu: Boulevard de l'Europe - Parc D'activités Les Marches Du Rhône, 69720 Saint Laurent De Mûre
zeměpisná poloha: 45° 41' 14" severní šířky, 5° 3' 54" východní délky
oblast: Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie
počet pokojů: 53

popis hotelu

Nachází se v městečku Saint Laurent de Mure, tento hotel nabízí pohodlí, vynikající hodnota a pohodlí, není jen 5-minut jízdy od letiště St Exupéry. Lyon má jedny z nejlepších na vaření Francie, nejlepší muzea, a nejlepší divadlo.


Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery – podrobné informace & rezervace »

Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Saint-Laurent-de-Mure, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Saint-Laurent-de-Mure. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Boulevard de l'Europe - Parc D'activités Les Marches Du Rhône ve městě Saint-Laurent-de-Mure, Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie – viz mapa Saint-Laurent-de-Mure ».

Hotely blízko hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure

Hotely v okolí hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Saint-Laurent-de-Mure

Velká letiště blízko hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure

Letiště blízko hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Campanile Lyon Est Aéroport Saint Exupery hotel Saint-Laurent-de-Mure. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.