3D mapa Mayamba

Satelitní mapa Mayamba

název bez diakritiky: Mayamba
správní zařazení: Lower Niumi, North Bank, Gambie, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 29' 39" North, 16° 31' 1" West

Mayamba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MayambaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mayamba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mayamba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lower Niumi, North Bank, Gambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 29' 39" North, 16° 31' 1" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mayamba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mayamba

Hotely Mayamba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mayamba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mayamba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mayamba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mayamba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mayamba

3D mapa Mayamba v Google Earth

satelitní 3D mapa Mayamba, Gambie

3D mapa MayambaGoogle Earth – podívejte se na Mayamba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mayamba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mayamba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mayamba, Gambie v Google Earth »

Letiště Mayamba a okolí

Letiště ve městě Mayamba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mayamba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mayamba (Gambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mayamba a celou oblast Gambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mayamba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mayamba: textový odkaz

satelitní mapu Mayamba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mayamba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mayamba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mayamba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mayamba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Petrovskiy v oblasti Chertkovskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  2. Ojos San Antonio v oblasti Ahumada, Chihuahua, Mexiko
  3. Shin Panrai v oblasti Kurram, F.a.T.a., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.