3D mapa Aiyim

Satelitní mapa Aiyim

název bez diakritiky: Aiyim
správní zařazení: Twifo Denkyira Heman, Central, Ghana, Afrika
zeměpisná poloha: 5° 43' 0" North, 1° 44' 0" West

Aiyim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AiyimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Aiyim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Aiyim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Twifo Denkyira Heman, Central, Ghana, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 43' 0" North, 1° 44' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Aiyim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Aiyim

Hotely Aiyim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Aiyim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Aiyim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Aiyim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Aiyim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Aiyim v Google Earth

satelitní 3D mapa Aiyim, Ghana

3D mapa AiyimGoogle Earth – podívejte se na Aiyim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Aiyim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Aiyim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Aiyim, Ghana v Google Earth »

Letiště Aiyim a okolí

Letiště ve městě Aiyim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Aiyim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Aiyim (Ghana)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Aiyim a celou oblast Ghana. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Aiyim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Aiyim: textový odkaz

satelitní mapu Aiyim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Aiyim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Aiyim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Aiyim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Aiyim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zhabaykezek v oblasti Dzhambul, Kazachstán
  2. Kitomesa v oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  3. Laensukabi v oblasti Belu, Nusa Tenggara Timur, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.