3D mapa Boiyeni

Satelitní mapa Boiyeni

název bez diakritiky: Boiyeni
správní zařazení: Nalerigu, Northern, Ghana, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 21' 0" North, 0° 36' 0" West

Boiyeni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BoiyeniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Boiyeni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Boiyeni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nalerigu, Northern, Ghana, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 21' 0" North, 0° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Boiyeni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Boiyeni

Hotely Boiyeni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Boiyeni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Boiyeni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Boiyeni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Boiyeni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Boiyeni v Google Earth

satelitní 3D mapa Boiyeni, Ghana

3D mapa BoiyeniGoogle Earth – podívejte se na Boiyeni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Boiyeni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Boiyeni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Boiyeni, Ghana v Google Earth »

Letiště Boiyeni a okolí

Letiště ve městě Boiyeni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Boiyeni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Boiyeni (Ghana)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Boiyeni a celou oblast Ghana. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Boiyeni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Boiyeni: textový odkaz

satelitní mapu Boiyeni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Boiyeni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Boiyeni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Boiyeni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Boiyeni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Griebenow v oblasti Nordvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  2. Ingenio v oblasti Las Palmas, Islas Canarias, Španělsko
  3. Polkow Sagaly v oblasti Wegrow, Mazowieckie, Polsko
  4. Hungsang-ni v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.