3D mapa Akhalsopeli

Satelitní mapa Akhalsopeli

název bez diakritiky: Akhalsopeli
správní zařazení: Adzhar ASSR, Gruzie, Asie
zeměpisná poloha: 41° 49' 0" North, 41° 49' 0" East

Akhalsopeli a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AkhalsopeliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Akhalsopeli. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Akhalsopeli, administrativně je místo zařazeno do oblasti Adzhar ASSR, Gruzie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 49' 0" North, 41° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Akhalsopeli v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Akhalsopeli

Hotely Akhalsopeli: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Akhalsopeli: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Akhalsopeli, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Akhalsopeli Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Akhalsopeli. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Akhalsopeli

3D mapa Akhalsopeli v Google Earth

satelitní 3D mapa Akhalsopeli, Gruzie

3D mapa AkhalsopeliGoogle Earth – podívejte se na Akhalsopeli z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Akhalsopeli dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Akhalsopeli shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Akhalsopeli, Gruzie v Google Earth »

Letiště Akhalsopeli a okolí

Letiště ve městě Akhalsopeli a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Akhalsopeli říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Akhalsopeli (Gruzie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Akhalsopeli a celou oblast Gruzie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Akhalsopeli

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Akhalsopeli: textový odkaz

satelitní mapu Akhalsopeli: obrázkový odkaz

satelitní mapu Akhalsopeli

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Akhalsopeli: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Akhalsopeli: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Akhalsopeli: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tecali de Herrera v oblasti Tzicatlacoyan, Puebla, Mexiko
  2. Frontovoye v oblasti Respublika Krym, Ukrajina
  3. Brochenzell v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo
  4. Xochitlan v oblasti Tula de Allende, Hidalgo, Mexiko
  5. Jarl v oblasti Abbottabad, N.W.F.P., Pákistán
  6. Araba v oblasti Guarani dOeste, Sao Paulo, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.