3D mapa Akhaldaba

Satelitní mapa Akhaldaba

název bez diakritiky: Akhaldaba
správní zařazení: Georgia Territories, Gruzie, Asie
zeměpisná poloha: 42° 3' 8" North, 44° 1' 33" East

Akhaldaba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AkhaldabaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Akhaldaba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Akhaldaba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Georgia Territories, Gruzie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 3' 8" North, 44° 1' 33" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Akhaldaba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Akhaldaba

Hotely Akhaldaba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Akhaldaba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Akhaldaba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Akhaldaba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Akhaldaba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Akhaldaba

3D mapa Akhaldaba v Google Earth

satelitní 3D mapa Akhaldaba, Gruzie

3D mapa AkhaldabaGoogle Earth – podívejte se na Akhaldaba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Akhaldaba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Akhaldaba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Akhaldaba, Gruzie v Google Earth »

Letiště Akhaldaba a okolí

Letiště ve městě Akhaldaba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Akhaldaba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Akhaldaba (Gruzie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Akhaldaba a celou oblast Gruzie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Akhaldaba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Akhaldaba: textový odkaz

satelitní mapu Akhaldaba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Akhaldaba

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Akhaldaba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Akhaldaba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Akhaldaba: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khalifah v oblasti Central, Súdán
  2. Chik-tong v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Donggou v oblasti Jingcheng, Shanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.