3D mapa Balta

Satelitní mapa Balta

název bez diakritiky: Balta
správní zařazení: Georgia Territories, Gruzie, Asie
zeměpisná poloha: 41° 49' 7" North, 45° 58' 28" East

Balta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaltaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Balta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Balta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Georgia Territories, Gruzie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 49' 7" North, 45° 58' 28" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Balta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Balta

Hotely Balta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Balta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Balta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Balta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Balta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Balta

3D mapa Balta v Google Earth

satelitní 3D mapa Balta, Gruzie

3D mapa BaltaGoogle Earth – podívejte se na Balta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Balta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Balta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Balta, Gruzie v Google Earth »

Letiště Balta a okolí

Letiště ve městě Balta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Balta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Balta (Gruzie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Balta a celou oblast Gruzie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Balta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Balta: textový odkaz

satelitní mapu Balta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Balta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Balta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Balta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Balta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dakshin Telai v oblasti Kurigram Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  2. Pochinok Ul'yanovskiy v oblasti Ustyanskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.