3D mapa Jimit'i

Satelitní mapa Jimit'i

název bez diakritiky: Jimit'i
správní zařazení: Georgia Territories, Gruzie, Asie
zeměpisná poloha: 41° 40' 45" North, 45° 41' 25" East

Jimit'i a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Jimit'iVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jimit'i. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jimit'i, administrativně je místo zařazeno do oblasti Georgia Territories, Gruzie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 40' 45" North, 45° 41' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jimit'i v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jimit'i

Hotely Jimit'i: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jimit'i: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jimit'i, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jimit'i Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jimit'i. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jimit'i

3D mapa Jimit'i v Google Earth

satelitní 3D mapa Jimit'i, Gruzie

3D mapa Jimit'iGoogle Earth – podívejte se na Jimit'i z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jimit'i dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jimit'i shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jimit'i, Gruzie v Google Earth »

Letiště Jimit'i a okolí

Letiště ve městě Jimit'i a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jimit'i říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jimit'i (Gruzie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jimit'i a celou oblast Gruzie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jimit'i

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jimit'i: textový odkaz

satelitní mapu Jimit'i: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jimit'i

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jimit'i: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jimit'i: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jimit'i: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gavmishli-ye Qurchi Tappeh v oblasti Mazandaran, Írán
  2. Foley's Cross Roads v oblasti Limerick, Mid West, Irsko
  3. La Besseyre v oblasti Ambert, Puy-de-Dome, Auvergne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.