3D mapa Shalauri

Satelitní mapa Shalauri

název bez diakritiky: Shalauri
správní zařazení: Georgia Territories, Gruzie, Asie
zeměpisná poloha: 41° 54' 54" North, 45° 30' 1" East

Shalauri a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShalauriVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shalauri. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shalauri, administrativně je místo zařazeno do oblasti Georgia Territories, Gruzie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 54' 54" North, 45° 30' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shalauri v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shalauri

Hotely Shalauri: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shalauri: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shalauri, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shalauri Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shalauri. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shalauri

3D mapa Shalauri v Google Earth

satelitní 3D mapa Shalauri, Gruzie

3D mapa ShalauriGoogle Earth – podívejte se na Shalauri z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shalauri dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shalauri shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shalauri, Gruzie v Google Earth »

Letiště Shalauri a okolí

Letiště ve městě Shalauri a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shalauri říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shalauri (Gruzie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shalauri a celou oblast Gruzie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shalauri

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shalauri: textový odkaz

satelitní mapu Shalauri: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shalauri

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shalauri: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shalauri: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shalauri: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Huntington v oblasti Ralls County, Missouri, Spojené státy americké
  2. Adabai Doulel v oblasti M Bagne, Brakna, Mauretánie
  3. Angwa Kao v oblasti Gusau, Sokoto, Nigérie
  4. San Antonio v oblasti Valera, Trujillo, Venezuela
  5. Mizoch v oblasti Rivnenska, Ukrajina
  6. Gokalan v oblasti Samsun, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.