3D mapa Kvemo-Otrevi

Satelitní mapa Kvemo-Otrevi

název bez diakritiky: Kvemo-Otrevi
správní zařazení: S.Ossetian A.Obl, Gruzie, Asie
zeměpisná poloha: 42° 10' 26" North, 44° 7' 12" East

Kvemo-Otrevi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kvemo-OtreviVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kvemo-Otrevi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kvemo-Otrevi, administrativně je místo zařazeno do oblasti S.Ossetian A.Obl, Gruzie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 10' 26" North, 44° 7' 12" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kvemo-Otrevi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kvemo-Otrevi

Hotely Kvemo-Otrevi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kvemo-Otrevi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kvemo-Otrevi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kvemo-Otrevi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kvemo-Otrevi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kvemo-Otrevi

3D mapa Kvemo-Otrevi v Google Earth

satelitní 3D mapa Kvemo-Otrevi, Gruzie

3D mapa Kvemo-OtreviGoogle Earth – podívejte se na Kvemo-Otrevi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kvemo-Otrevi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kvemo-Otrevi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kvemo-Otrevi, Gruzie v Google Earth »

Letiště Kvemo-Otrevi a okolí

Letiště ve městě Kvemo-Otrevi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kvemo-Otrevi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kvemo-Otrevi (Gruzie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kvemo-Otrevi a celou oblast Gruzie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kvemo-Otrevi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kvemo-Otrevi: textový odkaz

satelitní mapu Kvemo-Otrevi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kvemo-Otrevi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kvemo-Otrevi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kvemo-Otrevi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kvemo-Otrevi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bois d'Orme v oblasti Ouest, Haiti
  2. Al Azbakiyah v oblasti Al Qahirah (Cairo), Urban Governates, Egypt
  3. Vujinovici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  4. Glashutte v oblasti Kassel, Kassel, Hessen, Německo
  5. North Sripur v oblasti Chandpur Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  6. Vordersteinenberg v oblasti Rems-Murr-Kreis, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.