3D mapa Mesillas Altas

Satelitní mapa Mesillas Altas

název bez diakritiky: Mesillas Altas
správní zařazení: Amatitlan, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 24' 0" North, 90° 35' 0" West

Mesillas Altas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mesillas AltasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mesillas Altas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mesillas Altas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amatitlan, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 24' 0" North, 90° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mesillas Altas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mesillas Altas

Hotely Mesillas Altas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mesillas Altas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mesillas Altas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mesillas Altas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mesillas Altas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mesillas Altas

3D mapa Mesillas Altas v Google Earth

satelitní 3D mapa Mesillas Altas, Guatemala

3D mapa Mesillas AltasGoogle Earth – podívejte se na Mesillas Altas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mesillas Altas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mesillas Altas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mesillas Altas, Guatemala v Google Earth »

Letiště Mesillas Altas a okolí

Letiště ve městě Mesillas Altas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mesillas Altas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mesillas Altas (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mesillas Altas a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mesillas Altas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mesillas Altas: textový odkaz

satelitní mapu Mesillas Altas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mesillas Altas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mesillas Altas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mesillas Altas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mesillas Altas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cabugao v oblasti Masbate, Region 5, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.