3D mapa Colonia La Florida

Satelitní mapa Colonia La Florida

název bez diakritiky: Colonia La Florida
správní zařazení: Mixco, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 39' 0" North, 90° 35' 0" West

Colonia La Florida a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Colonia La FloridaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colonia La Florida. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colonia La Florida, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mixco, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 39' 0" North, 90° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colonia La Florida v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colonia La Florida

Hotely Colonia La Florida: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colonia La Florida: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia La Florida, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colonia La Florida Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia La Florida. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colonia La Florida

3D mapa Colonia La Florida v Google Earth

satelitní 3D mapa Colonia La Florida, Guatemala

3D mapa Colonia La FloridaGoogle Earth – podívejte se na Colonia La Florida z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colonia La Florida dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colonia La Florida shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colonia La Florida, Guatemala v Google Earth »

Letiště Colonia La Florida a okolí

Letiště ve městě Colonia La Florida a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colonia La Florida říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colonia La Florida (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colonia La Florida a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colonia La Florida

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colonia La Florida: textový odkaz

satelitní mapu Colonia La Florida: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colonia La Florida

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colonia La Florida: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia La Florida: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia La Florida: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Tuna v oblasti Ribas, Guarico, Venezuela
  2. Proneva v oblasti Kudymkarskiy rayon, Komi-Permyatskiy AOk, Rusko
  3. Bloom (historical) v oblasti Frederick County, Virginia, Spojené státy americké
  4. El Tesorero v oblasti Apatzingan, Michoacan, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.