3D mapa Camino de San Pedro

Satelitní mapa Camino de San Pedro

název bez diakritiky: Camino de San Pedro
správní zařazení: Sn Pedro Sacatep, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 42' 0" North, 90° 39' 0" West

Camino de San Pedro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Camino de San PedroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Camino de San Pedro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Camino de San Pedro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sn Pedro Sacatep, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 42' 0" North, 90° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Camino de San Pedro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Camino de San Pedro

Hotely Camino de San Pedro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Camino de San Pedro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Camino de San Pedro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Camino de San Pedro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Camino de San Pedro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Camino de San Pedro

3D mapa Camino de San Pedro v Google Earth

satelitní 3D mapa Camino de San Pedro, Guatemala

3D mapa Camino de San PedroGoogle Earth – podívejte se na Camino de San Pedro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Camino de San Pedro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Camino de San Pedro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Camino de San Pedro, Guatemala v Google Earth »

Letiště Camino de San Pedro a okolí

Letiště ve městě Camino de San Pedro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Camino de San Pedro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Camino de San Pedro (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Camino de San Pedro a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Camino de San Pedro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Camino de San Pedro: textový odkaz

satelitní mapu Camino de San Pedro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Camino de San Pedro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Camino de San Pedro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Camino de San Pedro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Camino de San Pedro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Su Cossu v oblasti Nuoro, Sardegna, Itálie
  2. Otterville v oblasti Merrimack County, New Hampshire, Spojené státy americké
  3. Cochanca Chico v oblasti Ica, Ica, Peru
  4. Aguacate v oblasti Santiago, Dominikánská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.