3D mapa Xenacoté

Satelitní mapa Xenacoté

název bez diakritiky: Xenacote
správní zařazení: Sn Pedro Sacatep, Guatemala, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 40' 0" North, 90° 38' 0" West

Xenacoté a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa XenacoteVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xenacoté. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xenacote, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sn Pedro Sacatep, Guatemala, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 40' 0" North, 90° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xenacoté v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xenacoté

Hotely Xenacoté: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xenacoté: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xenacoté, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xenacoté Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xenacoté. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xenacoté

3D mapa Xenacoté v Google Earth

satelitní 3D mapa Xenacoté, Guatemala

3D mapa XenacotéGoogle Earth – podívejte se na Xenacoté z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xenacoté dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xenacoté shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xenacoté, Guatemala v Google Earth »

Letiště Xenacoté a okolí

Letiště ve městě Xenacoté a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xenacoté říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xenacoté (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xenacoté a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xenacoté

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xenacoté: textový odkaz

satelitní mapu Xenacoté: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xenacoté

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xenacoté: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xenacoté: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xenacoté: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Grude-Fushe v oblasti Koplik, Albánie
  2. Moka v oblasti Bellary, Karnataka, Indie
  3. Stanton in Peak v oblasti Derbyshire County, East Midlands, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.